Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza? Meghalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza? Meghalok nélküle!

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kit?miért halsz meg nélküle?mi a sztori?így hogy segítsünk?
2012. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kit? és miért?
2012. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fke ***** válasza:

Most komolyan... ez sztem ugyanaz, aki teljesen hasonló nulla kérdést rakott fel.


Menj már anyádba...

2012. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a volt barátomat:( szakított velem még márciusban,de előtte is jártunk,és én még mindig szeretem,és fogalmam sincs hogy hogy szerezzem vissza,de nagyon szenvedek nélküle.:'(
2012. dec. 8. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
írj neki,mond el mit érzel...
2012. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak még jobban elkeseríteni, de ha közel 1 év telt el a szakítás óta és ennyi idő alatt nem keresett meg azzal, hogy szeret, te vagy élete értelme és vissza akarja csinálni, akkor sehogyan sem fogod visszaszerezni. Feltételezem, hogy lány vagy és a pasi szakított veled: jól jegyezd meg, ha egy pasi odavan érted, a szakítás után sem fog olyan egyszerűen lemondani rólad, keresni fog, új esélyt akar..stb. Ha ezt ilyen hosszú idő alatt nem történt meg, esélytelen. Lépj túl.
2012. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de szinte legjobb barátok vagyunk
2012. dec. 8. 13:04
 8/12 anonim ***** válasza:
keress mást,jobb lesz meglátod!én csak röpke 6 évig sírtam az exem után,és itt vagyok és csak fogom a fejem,mit ettem rajta annyira:DD
2012. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de én nem tudom elfelejteni,akkor nincs más választás,mint hogy küzdök érte,nem?
2012. dec. 8. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki fogod heverni, nem kell egyszerre a halálra gondolni. Minden tinédzser így van az első nagy szerelem elmúlásával / szakítással. Az élet megy tovább, megismerkedsz más pasikkal, és kialakulnak újabb szerelmek...fel a fejjel!
2012. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!