Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Hajtsak rá egyértelműen vagy csak szép lassan barátkozzunk?

Egy egyetemre járunk, már látásból ismertük egymást, aztán egy kolis bulin smároltunk meg tök jól eldumálgattunk. Ezután én hülye nem vettem kezembe az irányítást, mert már megszoktam, hogy a lányok, akik akarnak tőlem valamit, keresnek. Gondoltam majd ő is fog, tévedtem, a csók után kb két héttel összejött egy sráccal, most kb egy hónapja vannak együtt. Tudom, ne akarjak közéjük állni, de itt még nem lehet szó mély érzelmekről, nem tartom szemétségnek, hogy megpróbáljam meghódítani. Csak milyen módszerrel lenne célszerű próbálkoznom?

Tudom, hogy kedvel, mert sokat szoktunk beszélgetni chat-en és valóságban is, nagyon hasonló a humorunk, így jól megértjük egymást.

Mellesleg ő egy gyönyörű lány, mindig is ilyen lányról álmodtam, külsőre és belsőre egyaránt. A barátja viszont nem illik hozzá, alacsony, vézna, szemüveges... én ezzel szemben jóképű vagyok, és versenyszerűen sportolok, szóval testileg is teljesen rendben vagyok, nagyon összeillenénk külsőre az biztos. És belsőre is, mert tényleg remekül el tudunk beszélgetni.


2012. dec. 18. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégis őt választotta...
2012. dec. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"én ezzel szemben jóképű vagyok, és versenyszerűen sportolok, szóval testileg is teljesen rendben vagyok, nagyon összeillenénk külsőre az biztos."

Írásod alapján téged se az eszedért szeretnek a nők. Szóval hagyd békén őket szerintem, hátha a csaj rájön az értékre és össze is költöznek, majd együtt maradnak. Te meg lépj valaki olyannál, akit nem akkor akarsz felszedni irigységből, ha már van valakije.

2012. dec. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!