Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Ez a lány kikészít, teljesen felidegesít, húzza az agyam.Van barátja és, ha azt mondom, hogy jó akkor legyünk csak barátok azt feleli," óó milyen könnyen feladtad," ha meg küzdenék akkor meg áradozik a barátjáról, hogy mennyire nagyon szereti, ha meg lazán veszem a dolgokat, akkor már ő sem biztos abban, hogy szereti e.Jó, egyébként én eléggé csajozós vagyok, de érte lemondanék mindenkiről. De, hogy szerezzem meg? Mit csináljak? Segítsetek!!! Kell ez a lány!!!Pár na múlva találkozunk, ha minden igaz itt nálunk( mert ugye haverok vagyunk). Mit csináljak?F/18
2010. dec. 28. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p.csába. Az ilyen lányok nem érdemelnek pasit. Majd egy idő múlva megjön az esze, akkor meg sajnálhat majd, hogy neked már normális csajod van.
2010. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem ez a csaj kell, igaz, hogy nehéz eset, de ettől válik izgalmassá, érdekessé az egész. Bár már sokan mondták, amit te mondasz, de szeretem a kihívásokat. Csak mit tegyek?
2010. dec. 28. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:
kapd el amikor csak kettesben vagytok és smárold le
2010. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
verd be a szemébe.
2010. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*verd bele a szemébe. (szembeélvezés)
2010. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen...köszi , ez sem rossz ötlet:P de ennél még picivel mindig bonyolultabb a dolog. Ha megcsókolom lehet elbaszom, mert utána meg én leszek a hibás, hogy lelkiismeret furdalása lesz, amiért megcsalta a pasiját. Múltkor is ez volt, csak akkor ő csókolt meg engem...
2010. dec. 28. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:
haver, ez játszik veled. hány éves?
2010. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
17, igen erre már én is gondoltam, hogy nem akar szakítani a barátjával, de élvezi, hogy foglalkozom vele... mit kellene csinálnom? meg akarom szerezni... de csak szép lassan...
2010. dec. 28. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:
gyorsan felejtsd el, amíg tudod. ha beleragadsz, nem tudsz majd szabadulni. megjártam én is így már egyszer. kicsit megroppantotta az életem.
2010. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kajak ezt tanácsolod??:O
2010. dec. 28. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!