Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szerezzem" azt a lányt akinek van barátja?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba aki ha meglát rögtön rámkaccsint, mosolyog, és olyan kacéran besasol :)

Na de ennek a lánynak van egy barátja is, és érdekes mindig akkor néz rám, amikor a barátjával kézenfogva mennek a folyoson. Ebből csak azt tudom leszűrni hoyg tettszek neki és nekem is ő. Lehet ebből valami, kettőnk között?


2008. nov. 12. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és nekem ugyanez van csak fordítva.A srác kacsingat énrám:)Én se tom mi van
2008. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, ha télleg tetszel neki a barátját otthagyja és a tied lesz!
2008. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb gondold át, hogy azért tetszik, ami ő igazán és valójában, vagy azért, mert kihívás megszerezni. A kettő között nagy különbség van, az utóbbi miatt nem érdemes szétrombolni a kapcsolatát.

Ha az előbbi a helyzet, akkor fontos tisztázni, hogy beszéltetek-e már, vagy csak a folyosón 'kezdeget' veled. Ha még nem beszéltetek, akkor menj oda hozzá, mikor egyedül (!) van, de mindenféleképpen valami semleges témát dobj fel, mondjuk, hogy hol van XY tanár. Vagy megnézheted, hogy megy haza/hogy megy iskolába (feltéve ha nem a barátjával), és ott is bedobhatsz egy témát. 'Elment már az óra 36-os busz?' Akkor meg áttérhetsz a sulis témákra.

Esetleg ha van közös ismerős, megérdeklődhetnéd (finoman), hogy milyen is a kapcsolatuk, komoly, régi, több hónapos vagy csak se veled-se nélküled dolog.

Valószínűleg nem ő fog lépni, úgyhogy neked kell megtenned. Utána már rájössz biztosan, hogy lesz-e valami kettőtök között :)

Sok sikert!

2008. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, még nem beszélgettem vele. Köszönöm a válaszokat, tanácsokat, aztán hátha összejön :)

Köszi mégegyszer!

2008. nov. 12. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mintha le akarnám törni a lelkesedésed, de sajnos az is lehet, hogy csak a barátját akarja féltékennyé tenni, esetleg azért kacsintgat, mert kíváncsi, vajon még tetszik-e a pasiknak. A kérdésedre pedig a válasz: sehogy, ne akard egy másik fiú barátnőjét "elszerezni". Gondolj bele, milyen érzés lenne Neked, ha a barátnődre rászállna egy másik srác. Még ha sikerülne is, szerinted nem jutna eszedbe párszor, hogy ha mással megtette (mármint elhagyta) Veled is megteheti?
2008. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!