Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teccik nekem egy lány de neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teccik nekem egy lány de neki van pasija. Hogy szerezzem meg magamnak a lányt?

Figyelt kérdés
Vagy haggyam az egészet? 13˛/f
2009. dec. 4. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy hagyod és mész tovább v megvárod míg szakítanak !! vagy még azt lehet h megmutatod h szereted talán egy idő után el is mondod és ha azt mondja nem akk nem
2009. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
hagyd a francba...13 évesen nehogy ez legyen már a legnagyobb problémád...majd lesz más...addig viszont autózz vagy tanulj :P
2009. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha van már valakije, akkor feltételezheted, hogy nem véletlenül vannak együtt. Ilyenkor fölösleges cserkésző vadásznak lenned és a "megszerzésen" gondolkodnod. Ebben az esetben nekem eléggé önzőnek tűnik az egész, na mindegy.

Tehát várd meg, történik-e valami, úgymond szétmennek-e, de ne provokáld ki ezt még véletlenül se. Hülyeség volna. A másik lehetőség az, hogy elfelejted őt, és keresel mást, egyedüllévőt.

((Ha tetszik, és szereted őt, nem csavarhatod a helyzetet szándékosan úgy, hogy csakis neked legyen jó, saját tapasztalatból mondom [~ szeretném ha X boldog lenne, szeretném boldoggá tenni, tehát nem áskálódok nála és a párjánál].))

2009. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
HAGYJAD az egészet, mert nőt lecsapni más kezéről surmóság.
2009. dec. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha a csaj is 13 akkor ne add fel.. úgyis dobják vagy fordítva. De gyorsnak kell lenned. pld. ha az utcán kézen foigva látod 1ik nap a másikon meg már barátnőivel van akkor odamehetsz hozzá dumálni aztán csak levágod h mi van. hogyha úgy veszed ki hogy dobták akkor arátkozz mer ienkpor még nem menne bele még 1 italba se :D de azér ne várj honapokig
2009. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Am 18 éves barátja van . Ő meg 13 . És ez szerintetek meddig fog ez tartaní ?
2010. máj. 9. 09:55
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ha szereted őtet akkor ne add fel. Lehet hogy titokban ő is szeret téged,csak azt hiszi hogy te nemszereted. Légy vele nagyon kedves,udvaris,és legyél vicces. A lányoknak ez nagyon be jön. (Ne légy perverz)
2010. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jééé. az én barátnőm is 13 éves, és van egy 18 éves pasija. az egész kapcsolatuk szar...a pasinak már nem elég csak a szerelem, a barátnőm viszont még nem akarja elveszteni a szüzességét. csomót veszekednek, már a szakításon gondolkoznak. csak idő kell. szerintem várj ameddig szakítanak, aztán lépj közre. mert ha te választod őket szét, akkor lehet, hogy a lány inkább utálni fog. a 18 éves pasi meg agyonver xD

L/13

2010. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy sokáig fog tartani a kapcsolatuk ,úgyhogy ha tényleg tetszik akkor várd meg míg szakítanak :)
2010. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Legyél jó haverja a lánynak, de ha szereti a pasiját, és nincsenek nagyobb problémák köztük, akkor úgysem hagyja el, ha viszont nem olyan erős a kapcsolatuk, akkor csak ki kell ismerned, és ha szakítanak, tiéd a pálya...
2010. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!