Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg azt a lányt? (lent. )

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok, és régóta tetszik nekem egy lány. Már egyszer bevallottam neki, hogy tetszik nekem, de azt mondta, hogy maradjunk barátok. Pár napra lecsillapodtam, ebbe beletörődve. Majd kb. 1 hét után újra nem bírtam magammal.


De nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki. Minden este róla gondolkozom. És már a múltkor is elég hülyén jött ki a dolog :\


Nincs valami ötletetek??

Normális válaszokat várok, thx.


2012. aug. 1. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszer visszautasított nem valószínű, hogy egy hét alatt megváltozik a véleménye. A tanácsom, hogy ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel...több mint 2x annyi idős vagyok mint te, tapasztalatból mondom.
2012. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem 1 hét alatt. Hanem a visszautasítás után, újra előtört bennem az érzés. Ennék már vagy 2 hónapja. És csak én tudok róla. És valahogy meg fogom szerezni. Csak nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá....
2012. aug. 1. 09:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel:) hidd el próbálkozz nála újra meg újra, előbb vagy utóbb beadja majd a derekát;) Ha meg nem, akkor kérdezd meg, hogy miért. Egy a fontos; ha szerelmes vagy egy lányba akkor sose maradj a "barátzónába" mert akkor kevés esélyed lesz majd nála! Ez persze nem azt jelenti, hogy ne barátkozz vele, csak te ugye többet akarsz a barátságnál:D
2012. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na pont ez a gond, amit az utolsó írt: beadja a derekát...na abból nem lesz jó kapcsolat az biztos. Olyan lányt nem tudsz megszerezni akit nem érdekelsz, olyannal kezdj akit érdekelsz egy kicsit, ha mégis "beadja a derekát" elhagy az első pasiért akibe beleszeret és ez normális.
2012. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért neked van jobb ötleted? Kritizálás helyett inkább választ adj a kérdésre.
2012. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ötletem, hogy keress olyan lányt akit meg tudsz szerezni, persze mondhatok olyan ötleteket amikkel ezzel a lánnyal próbálkozhatsz: vigyél neki egy szál rózsát, írj neki szerelmes/vicces sms-eket (net tele van velük), a barátzóna is segíthet neked, hogy megismerjen, öltözz jó cuccokba, hordj menő frizurát, használj finom parfümöt, legyél kedves és vicces, hallgasd meg a mondandóját, ne telepedj rá, mert azzal elijeszted stb, de ez csak akkor ér bármit is, ha amúgy tetszel neki, ha nem jössz be neki, akkor még távolabb kerül tőled az ostromlás hatására.
2012. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat. És mint már mondtam, nem adom fel!
2012. aug. 1. 10:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Bakker, én ismerlek téged!
2012. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Attól függ ki vagy xD névről nem nagyon ugrassz be >< dobj egy privit ^^
2012. aug. 1. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Az udvarlást nevezhetjük ismerkedésnek, barátkozásnak is. Sosem kell bevallani semmit sem az ismerkedés elején, mert hirtelen kell a lánynak választ adni, miközben még nem is ismer igazán.

Barátkozz vele, lepd meg, hívd el pl. az állatkertbe.


Én majdnem 3x idősebb vagyok nálad.

2012. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!