Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél hónapja egy buliban eléggé összemelegedtünk az egyik évfolyamtársammal (egyetem). Ilyen nagy hatással még soha senki nem volt rám, a stílusa azonnal magával ragadott, annyira hihetetlenül laza és kedves volt, na meg vidám, komolyan ilyen pozitív kisugárzású emberrel még életemben nem találkoztam! Rám nem jellemző módon meg is csókoltam még aznap este, nagyon szenvedélyes volt, és utána ez ment órákon át.

Utána sajnos elkövettem egy nagy hibát, nem kerestem egyből, és az egyik közös óránkon se mentem oda hozzá, valahogy nem mertem, kicsit az volt bennem, hogy egy ilyen lány úgyse akarna tőlem semmit. Ameddig én elbénáztam a dolgot, összejött valakivel, egy hónapja vannak együtt. És úgy gondolom ez még az az idő, amíg nem alakulhatott ki túl komoly kapcsolat köztük, még nem lenne késő lépnem. mit tegyek? Azóta már mindig odamegyek hozzá, ha látom és írni is szoktam neki gyakran, látszik, hogy örül neki, szóval biztos szimpatikus vagyok neki. És biztos bejövök neki, mert különben azt az estét nem töltöttük volna együtt.

Mondjam meg nyíltan, hogy mit akarok, vagy óvatosabban kéne? Csak félek, hogyha sokáig húzom a dolgot, tényleg nem lesz már semmi esélyem.

Még kiegészítésnek annyit, hogy külsőre nagyon jól nézek ki, tényleg, mindenféle beképzeltség nélkül mondom ezt, odavannak értem a lányok. A mostani barátja meg... hát... alacsonyabb nála valamennyivel, nagyon vézna is, meg helyesnek se mondanám. Egy olyan tökéletes külsejű lány mellett elég furán fest egy ilyen srác. (Jöhettek azzal, hogy a külső nem számít, de azért nézzetek magatokba és tudjátok, hogy ez nem így van.)


2012. dec. 14. 03:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is az, hogy "a külső nem számít" sajnos tényleg igaz, mert nagyon sok csinos lányt látni tényleg gyökér csávókkal, akiknek vagy a dumájuk jó, vagy csak sok a pénze.

Másodszor ezek a nők képesek arra hogy egy perc alatt szerelmesek legyenek valakibe, szóval az, hogy már egy hónapja együtt vannak megint nem jelent semmit, ez megint csak emberfüggő.

Innentől a lelkiismereted fog dönteni, hogy mit csinálsz.

Ha nem akarod szétbarmolni a kapcsolatot, akkor vagy várnod kell, vagy keresni valaki mást (ha tényleg olyan jóképű vagy nem lesz nehéz).

Ha úgy döntesz, hogy megpróbálod a kapcsolatukat tönkretenni, akkor szerintem elég ha a csaj tudtára adod , hogy bejön neked. Kezdj el flörtölni vele, tegyél félreérthető, de mégis félreérthetetlen megjegyzéseket, amiből tudni fogja mi a pálya. Ha veszi a lapot, még mindig két lehetőség jöhet szóba, vagy dobja a csávót miattad vagy nem. De ez már csak rajta múlik.

Hát sok sikert!

2012. dec. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a lány pont azért próbálkozott illetve engedett a másik srácnak, mert azt hitte, hogy neked nem kell.

A külsőd meg semmit nem jelent, ha üres vagy belül.

2012. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!