Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradtatok barátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradtatok barátok az exetekkel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik barátok az exeikkel. Miért tettétek? Hogyan alakult? Sosem voltak hátsó szándékaitok? És ha van jelenleg kapcsolatotok, hogyan fogadja a párotok? Komolyan kíváncsi vagyok :)

2012. dec. 17. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Barátok voltunk egy ideig. Persze, hogy volt hátsó szándékom. Annyira kajla szerelmes voltam, hogy reméltem, ha tartjuk a kapcsolatot rendszeresen, akkor egyszer talán újra egy pár lehetünk.

Egy idő után beletörődtem, hogy nem lesz így, elmúlt az érzés. A barátság is megszűnt.

2013. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Velem úgy volt, hogy a legjobb barátommal jöttem össze. Sokáig együtt voltunk, úgy éreztük, hogy a kapcsolatunk beteljesedett. De aztán sok minden miatt megromlottak a dolgok... A szakítás nagyon csúnya volt. Ő azt mondta, hogy legyünk barátok, de nekem ez nehéz volt, és ő sem akarta igazán. Fél évig voltunk külön, azalatt mindketten padlóra kerültünk, szétestünk, kezeltek mindkettőnket... Aztán sms-ezni kezdtünk, találkoztunk, és újra ő a legjobb barátom. Nem mondom, hogy a kapcsolatunk ezek után kizárólag baráti, sajnos így vannak tabuk, de tartjuk magunkat ahhoz a bizonyos határhoz. Szóval azért, mert túlságosan egy hullámhosszon vagyunk ahhoz, hogy távol maradjunk egymástól. És nemsokára megpróbálom összehozni valakivel, szóval drukkoljatok!:)
2013. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!


próbálom megérteni, hogy a barátom miért maradt jóban az exével, és próbálok hinni neki, hogy tényleg csak barátok, de az itt leírtak szerint sincs olyan, h minden hátsó szándék nélkül... nyugodtabb nem lettem, de okosabb talán igen... :)

2013. jan. 6. 19:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmilyen hátsó szándékom ha beszélek az exemmel pedig még mindig szeretem. De semmi pénzért nem mennék vissza hozzá!
2013. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nos,én is azokhoz az exekhez tartozom,akik barátok maradtak...túlságosan is...igaz,van közös gyerek...de attól függetlenül a szex a mai napig nagyon jól működik köztünk.Neki van nője,de annyira nem szeretheti,ha megcsalja ....meg hozzám jár "panaszkodni"...szóval az én "kedves" exem,nagyon mellé fogott az új nővel...hozzám viszont nincs visszaút,csak szex erejéig.
2013. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!