Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradtatok barátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradtatok barátok az exetekkel?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik barátok az exeikkel. Miért tettétek? Hogyan alakult? Sosem voltak hátsó szándékaitok? És ha van jelenleg kapcsolatotok, hogyan fogadja a párotok? Komolyan kíváncsi vagyok :)

2012. dec. 17. 13:43
1 2
 1/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

hmm össz vissz 1 exemmel maradtunk barátok, ennek oka:

ő kellően értelmes volt hozzá én szintúgy akkor meg miért ne?

hátsószándék: ha lépcsőn előttem megy akkor dekoratív :P de semmi több.

2012. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én egy exemmel tartom a kapcsolatot, mert még mindig szeretjük egymást, ám mi ketten az életben együtt csak ölnénk egymást. Egy másik exemmel nem tudom tartani a kapcsolatot, mert neki fájna látni, hogy mással esetleg boldogabb vagyok. A mostani párom, akivel tegnap negyedjére szakítottunk ám eddig ez volt a legkomolyabb lassan vége lesz. Kérte tegnap, hogy ne váljunk el haragban. Én mondtam neki, hogy ez olyan mindegy, mert én minden kapcsolatot megszakítanék vele, mert szerelmes vagyok. Soha többet nem szeretném látni, mert fájna, hogy már nem az enyém. 21L
2012. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért tettem? Mert azt mondta, hogy velem volt neki a legjobb a szex ... és, hogy ezt folytassuk, barátok maradtunk és baráti alapon csináljuk :-P
2012. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jóban vagyok az exemmel,a legjobb barátom lett....van párom,és ő is kedveli,hisz tudja,hogy ez a múlt,ami volt köztünk,az sosem fog megismétlődni.
2012. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az érzelmileg intelligens emberekkel, intelligensen el lehet válni, olyankor egy emberi kapcsolat megszokott maradni. de akik primitív módon kígyót békát ordítanak egymásra, az már őket jellemzi.
2012. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Az egyik kifejezetten ragaszkodott hozzá és azóta is mindig jelentkezik éppen tegnap is felhivott, én meg nem akartam bunkó módon elküldeni igy inkább beadtam a derekam oké, legyünk haverok. A másikkal viszont kutya macska dolog a mai napig... őszintén szólva se látni se hallani nem szeretném soha többé semmilyen kpcsolatot nem akarok vele... Letiltottam facebookról is, olyan szinten irritáló és dühitő már emberileg is számomra, hogy nem birok vele megmaradni baráti sőt semleges ismerősiben sem!! Nem tudom miért van ez, talán mert ő volt az életem addig a napig amig lapátra nem tett. És ez a mai napig baromira fáj... Nem tudok úgy tenni mintha mi sem történt volna. Pedig ő épp ezt várja. Megpróbáltuk de amikor beszéltünk mindig kettőnk ügyes bajos dolgai jöttek elő, én meg nem szeretném a fájó múltat újból és újból felhánytorgatni igy nem tartok igényt a társaságára semmilyen szinten.

Nekem úgy könnyebb, ha őt halottnak tekintem. Fel is hánytorgatja folyton, de nem érdekel.. ő szakitott! Mit gondolt, hogy majd puszipajtások leszünk mintha mi sem történt volna?? Sajnos nekem ez nem megy, mert már alaposan kiismertem egy alattomos aljas mocskos szemétládának tartom aki nem méltó a barát státuszra de még az ismerőseim közt sem tűröm meg...

2012. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nálunk a helyzet,hogy az ex hagyott el más miatt.Aztán miután elhagyott,rá kb 2 hétre felkeresett és azóta jóba vagyunk-le se tudom vakarni-majd mindennap szexelünk,immár 8 hónapja.Persze a nője erről mit sem sejt.Mi ezrt maradtunk "barátok".Na és ez csak addig fog tartani,amíg nekem is nem lesz valakim.Akkor repül majd az ex...
2012. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most miért kellett lepontozni? Mert nem vagyok jóban az exeimmel???
2012. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ! :) én nem pontoztam le senkit, mindenkinek ment a zöld, mert nem ítélkezem, véleményekre voltam kíváncsi! :)
2012. dec. 21. 18:28
 10/15 anonim válasza:
Mai napig haverok vagyunk, de nekem hátsó szándékom van: Az osztálytársam, és minden hétköznap egy légtérben lenni vele, úgy, hogy rosszba vagyunk nem kellemes dolog. Amúgy ha nem lenne az osztálytársam, hozzá se szólnék.....
2012. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!