Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok maradtatok az exetekke...

Barátok maradtatok az exetekkel, hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Mennyire lehetséges ez? Gondolom, addig tart, míg az egyik nem talal új párt, általában. Nálatok?
2010. nov. 27. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, azok maradtunk. Egykor szerettük egymást, nem véletlen. És attól, hogy már nem szeretjük egymást, nem kell, hogy gyűlölködjünk. Magáról állít ki bizonyítványt, aki az exével undorító módon viselkedik.
2010. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van, amelyikkel kvázi haverság megmaradt, de sajnos olyan is, akivel meggyűlöltük egymást.
2010. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha én nem kellek neki párként akkor ne kelljek neki barátként se.
2010. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi 12 év házasság után váltunk el, és a mai napig jó kapcsolatban vagyunk - és mindkettönknek van új házastársa is, szintén 10 évnél hosszabb ideje.


Nem értem, hogy attól, hogy elváltunk, miért kellene megszakitani a kapcsolatot egymással, elvégre az, hogy házastásként nem jöttünk ki egymással, még régen nem jelenti azt, hogy emberként nem tudunk kommunikálni.

2010. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én utálom az exem mert a szakítás után több mint fél évig zaklatott, rám fogta, hogy miattam törte össze az autóját, mert én elhagytam.

Hát az ilyen menjen melegebb éghajlatra..

2010. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.

Igyekeztem "felnőtt" módjára viselkedni ( 20 évesek voltunk, 3 éves kapcsolat ért véget ). De ő hívogatott, ellenőrizgetett, szüleimet faggatta (nem kedvesen érdeklődött) rólam, hogy kikkel találkozom, már a szüleim nekem szóltak, hogy álítsam le, mert idegesítő :(

Én tényleg sajnálom, hogy így lett vége....

2010. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi 2 év után nem maradtunk barátok. Semmi szükség a jópofizásra szakítás után, nem örömünkben szakítottunk, hanem komoly viták és feszültség után. Sőt nálunk azon ment tönkre a kapcsolat, hogy megutáltuk egymást és elég nagy gyűlölet lett a vége.

Persze azért lehetséges a barátság, de szerintem ritkább jóval.

2010. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

És miben áll a jó kapcsolat? Mert mi 2 hete szakítottunk, midnen nap felhív, bészélünk MSN-en is, találkoztunk is kétszer, szerintem ez azért elég sok. Nem?

23/L, 4 év után szakítás

2010. nov. 27. 21:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi akkor keressük egymást, ha szükség van rá, nameg persze ünnepekkor, karácsony, születésnap, család születésnapja névnapja. De tudom, hogy bármikor számíthatok rá, és ő is bármikor számíthat rám.
2010. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hát, ez attol függ hogy mi volt a szakítás oka és módja, az én esetemben elég *féreg* mondjára szakított a csaj, és egy év után se vagyok hajandó velem semmi kapcsolatot fenntartani...
2010. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!