Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok maradtatok az exetekke...

Barátok maradtatok az exetekkel, hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Mennyire lehetséges ez? Gondolom, addig tart, míg az egyik nem talal új párt, általában. Nálatok?
2010. nov. 27. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Mi is jóban maradtunk, sőt ma napi szinten találkozunk, segítjük egymást, amiben tudjuk. Igaz, pont azért mentünk szét, mert valójában akkor is inkább csak jó barátok voltunk, amikor jártunk.

De azért megviselt a szakítás, és utána majdnem egy évig tudatosan egyáltalán nem kommunikáltunk. Szerintem kell egy ilyen időszak, amíg az ember túllép a szakításon. Persze ennek a hossza függ a kapcsolat hosszától és mélységétől is. Az semmiképpen nem jó, ha közvetlenül a szakítás után napi szinten kommunikáltok.

2010. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elhidegülés, szerelem elmúlása, közös megegyezés.
2010. nov. 27. 21:27
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi nem, nem tartjuk a kapcsolatot.
2010. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az egyikkel igen a másikkal nem. Én szakítottam mindkét esetben, a második még egy év után is "utál" vagy nem tudom.
2010. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

az első nagy szerelmemmel közös döntés volt a szakítás, azóta is jóban vagyunk, köszöntjük egymást szülinapkor, karácsonykor, de azért nem szoktunk találkozgatni csak úgy.


a másik exemmel csúnyábbra sikerült a dolog, vele azért szakítottam, mert belépett egy harmadik, aki azóta már a vőlegényem, szóval nem bántam meg, h dobtam.

sajnos a drága férfi utána még hívogatott, siránkozott, hogy folytassuk, de már nem szerettem.

bebizonyosodott, hogy ez csak színészkedés volt, mert rá két hétre már az új nőjét tolta.

vele semleges a viszony. nem utálkozunk, de nem örülnék, ha szembejönne az utcán.

2010. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23 évig bírtuk. mindkettőnknek van új kapcsolata, de ha szükségünk van a másik segítségére, akkor az mindennél fontosabb.
2013. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!