Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok ilyen sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mutatott be a fiúnak. Látszik rajta, hogy nagyon okos, intelligens, higgadt, megfontolt. Nem az a típus, aki annyira jól néz ki, hogy mindjárt ráugrok, de egyébként szép a bőre, formás alakja van és közepesen helyes. A ruháin látszik, hogy jó az ízlése. Eddig oké is lenne. Csak a srác már már annyira nyugodt, hogy semmi érzelem nem látszik rajta. Szóval kicsit félek, ha előbb utóbb eljutunk odáig, hogy járjunk, akkor sem lesz ez egy szenvedélyes kapcsolat. Ráadásul ő tényleg annyira megfontolt, hogy ez az egész nagyon lassan halad köztünk. Még egy fél utalást sem tett arra, hogy esetleg érdeklem, mint nő. Csak barátként találkozgatunk. Bár nyilvánvaló, hogy mire megy ki a játék, mert a barátnőm beszélt vele és mondta neki a srác, hogy tetszem neki. Én nem is vagyok híve a rohanásnak, szeretek sok időt adni az ismerkedésnek, de én egy nagyon szexuális típus vagyok és félek, hogy ő nem az a típus, aki vadul rámgerjed és hatalmasat szexelünk. 21/L
2012. dec. 15. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem illetek össze. Még azelőtt szólj neki, hogy beléd esne...
2012. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert az ilyen pasik a legnagyobb ászok,szemben azzal mint aminek első látásra tűnnek és a legtöbb sírást és emléket hagyják maguk után, mert úgy tudnak szeretni ahogy kevesen.
2012. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha elég időt adsz magadnak és a srácnak be fogja bizonyítani az ellenkezőjét, amit gondolsz róla és a ketteskének igaza van itt felettem. én is jártam ilyennel.
2012. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nem néz ki olyan jól szerinted, akkor felesleges erőltetni, úgyse fogsz beleszeretni soha.
2012. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3


"én is jártam ilyennel."


Én is(:

2012. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2-eske voltam
2012. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát szerintem helyeske a srác. Nem mondanám, hogy nem néz ki jól. Nekem amúgy nem is a külső az elsődleges.
2012. dec. 15. 11:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz a szívedre.
2012. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vigyázni fogok... Már sokan összetörték, szóval nem szeretnék még egy csalódást.
2012. dec. 15. 16:52
 10/17 anonim ***** válasza:
azért szóltam, mert elég nagy játékosnak tűnik a leírásod alapján:)
2012. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!