Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

A fiú ez a tipikus nagy vagány... baráti körében ő a főnök. Minenkinek beszólogat, verekedik, iszik, stb... meg amik méég ehez tartoznak. Régebben bmx-ezett, mai napig megvan még a bmxe de csak ritkán használja, inkább a barátaival iszik meg hülyéskedik.

Stílusát tekintve elég vegyes mert zenéből sokmindent meghallgat. Öltözködése nekem nagyon tetszik, mert olyan ruhákat/szineket mer felvenni amiben nagyon megbámulják, álltalában csőgatyában, kapucnispulcsiban és sapkában mászkál, a cipője masnira van kötve...

Nagyon nagy paraszt tud lenni, nagyon csúnyán beszél, és állandóan van valakivel baja.


2012. nov. 7. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. (legfőbb oka, hogy én is férfi nemű vagyok)
2012. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem. (egy hetero férfi)
2012. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sokan járnának egy ilyen sráccal. (sajnos)
2012. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egy nagy agyoniskolázott suttyó iqbetyár....egy kis homár beütéssel. neked meg ízlésficamod lehet. sugárba hányok az ilyenektől. amúgy meg ne járnék mert fiú vagyok.
2012. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is hím vagyok, és azt ajánlom ne kezdj ilyenekkel... ne a külső értékeken olvadj, mert mivan, ha összejöttök, és kiszeretsz belőle? lehetséges, hogy neki nem jut el az agyáig, hogy te egy önálló gondolkodású ember vagy, és kényszeríteni akar majd, hogy ne hagyd el! jobban teszed, ha, miután átgondoltad milyen lenne vele együtt, arra is gondolnál, milyen lesz, ha már nem kell neked... mellesleg a leírásból véve neméppen a megbízható kategóriába esik, megcsalhat stb... kíméld magad...
2012. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Úgy is összejössz vele te kis szuka
2012. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Háát.... ha velem aranyos tud lenni, és miattam képes felelősségteljesebben viselkedni, akk igen, járnék vele... de ha nem képes változtatni magán, akkor nincs az az isten, hogy bármi esélyt adjak neki... (l)
2012. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fülünyúl ***** válasza:

Kizárt. Pont az ilyen kihaénnem, öntelt, felszínes, sekélyes hímneműeket utálom a legjobban. De írásodból úgy érzem, hogy neked ez bejön, úgyhogy úgyis járni akarsz majd vele.

Addig is viszlát a következő kérdésednél, ami majd arról fog szólni, hogy ez a srác másik lányt választott helyetted, vagy nem törődik veled, és itt fogsz picsogni. :)

2012. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fényes jövő áll előtte, meg ahogy nézem előtted is ha az ilyen " értelmiségivel " kezdesz. D ha majd a sportkocsimat súroljátok a benzinkútnál jusson eszetekbe, hogy mi szóltunk... ;)
2012. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem elég egyhangú volt a tanács... de valószínűleg lefogod szarni, és összejössz vele, és sajnálni fogod, hogy nem hallgattál ránk
2012. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!