Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

A fiú ez a tipikus nagy vagány... baráti körében ő a főnök. Minenkinek beszólogat, verekedik, iszik, stb... meg amik méég ehez tartoznak. Régebben bmx-ezett, mai napig megvan még a bmxe de csak ritkán használja, inkább a barátaival iszik meg hülyéskedik.

Stílusát tekintve elég vegyes mert zenéből sokmindent meghallgat. Öltözködése nekem nagyon tetszik, mert olyan ruhákat/szineket mer felvenni amiben nagyon megbámulják, álltalában csőgatyában, kapucnispulcsiban és sapkában mászkál, a cipője masnira van kötve...

Nagyon nagy paraszt tud lenni, nagyon csúnyán beszél, és állandóan van valakivel baja.


2012. nov. 7. 23:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
NEM. sose járnék egy ilyen primitiv emberrel.
2012. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Lányok véleményére lennék inkább kíváncsi...

4. képzeld el hogy okos srác egyetemre jár, és nagyon jól néz ki, és velem eddig mindig kedves volt.

5. ismerem a volt barátnőjét akivel kb 1hónapja szakítottak előtte együtt voltak kb 2 évet és semmi ilyesmit nem mondott a csaj mint amit te leírtál.

és igen tetszik nekem, és szívesen járnék vele... de szerintem ő még nem tette túl magát a szakításon,de semmit oylat nem csinált mint amit te leírtál


és igen nekem tetszik és szívesen járnék vele.

2012. nov. 7. 23:58
 13/13 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján valami 21. század divatcsimpánza ugrik be hírtelen. Szoktam látni ezeket a hebehurgya kiskölköket, nagyon nyomorékok. Az igazi keménységgel köszönő viszonban nincsenek. Ha meglátnak egy kopasz izomkolosszust, összefossák a bugyijukat az ilyen kocsmatöltelék görények.

De mindegy, izlések és pofonok. Az ilyen szájkaratés kötekedő gyerekek egy idő után nagyon megüthetik az orcájukat. Valaki jönni szokott, aki megneveli őket. AZtán dorombolni tudnak csak. Szomorú, hogy a mai tinilányok az ilyen korcsokért dobognak, a masnis cipőjükkel :))

2012. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!