Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném rendbe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném rendbe az életemet?

Figyelt kérdés

Magányosnak érzem magam, olyannak aki kiszorult a mindennapok körforgásából. Nincs túl sok barátom és csak magamat okolhatom miatta, mert mindenki kedvel és érzem, hogy közelednének, de félek, hogy elveszíteném öket.

A barátnöm egy hónapja szakított velem és bár már úgy érzem feldolgoztam a történteket, de ennek ellenére rányomja a bélyegét a volt kapcsolatunk az ismerkedéseimre. Voltam már randizni azóta többször is, igyekeztem kilépni ebböl az egyedüllét érzésböl, azonban számomra ö tökéletes lelki-szellemi tàrs volt, olyan akit most nem találok. Hiába ismerek meg új lányokat, nem tudják igazán igazán felkelteni az érdeklödésemet, vagy akivel egy hullámhosszon vagyok, ö már foglalt.

Defektesnek érzem magam, hiába van meg az önbizalom, a külsö, a belsö, valahogy nem tudok összeállni a korábbi önmagammá.

Nem tudom mit lehetne tenni, mert látom hogy gond van és talán az idö oldaná meg leginkább, de közben pedig mindennél jobban szükségem lenne egy társra akit boldoggá tehetek és mellette boldog lehetek.

Csak abban vagyok biztos, hogy így nagyon rossz.


Bocs tényleg a sírásomért, de máshol nem igazán lehet ezt kiadnom magamból. Nézzétek el nekem.


25/F


2012. dec. 15. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én teljesen megértem amit érzel, én is átéltem a közelmúltban hasonlót. Azonban - meglátásom szerint - egy dolgot nagyon rosszul csinálsz. Legalábbis szerintem a "kutyaharapást szőrével" módszer nem túl bölcs dolog. Azzal, hogy nagy hirtelenjében egy óriási csalódás, egy nagy veszteség után "erővel" próbálod betömni a keletkezett űrt, nem vezet jóhoz. Csak újabb csalódásokhoz. Egy jó ideig, ameddig túl nem lépsz rajta (ez alkattól függően pár héttől kezdve akár több, mint fél év is lehet), addig csak csalódás fog érni. Mindenkiben őt akarod majd keresni, és mégis, senkiben sem fogod őt megtalálni.

(Ráadásul így a lányt is becsapod, mert azt hiszi, hogy tényleg érdekled, közben meg csak vígaszt és menedéket keresel nála.)

Jól látod, ezt az idő fogja majd megoldani. Ne rontsd el a kapcsolatotok emlékét úgy, hogy másra próbálod ráhúzni az ő emlékét. Hagyd, hogy feldolgozd! Hagyd, hogy letisztuljanak az érzéseid!


Viszont barátokra arra szükséged van. Szóval én azt mondom, inkább barátkozz! Lehet egész nyugodtan hölgyekkel is. Nekem is a legjobb barátom egy hölgy, vele valahogy sokkal jobban meg tudom beszélni a dolgaimat, mint mással. Jobb tanácsadó, ha épp mélyponton vagyok, mint egy férfi. Szerintem neked is kéne valaki, akivel megoszthatod a bánatod. Csak az ilyet nem egyszeri diszkós estéken fogod megtalálni.

2012. dec. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem vagy túl az előző kapcsolatodon. Még tilos más emberekkel ismerkedned.
2012. dec. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kezdj valami újba,sportolj!

tartjátok e a kapcsolatot a lánnyal?meddig voltatok együtt?

tudom milyen nehéz elszakadni egy olyantól,aki igazi lelkitárs volt:( nekem a sport segített,hogy gyorsabban teljék az idő:) a cigit is letettem.

okosabb most nem jut az eszembe,ne haragudj

L

2012. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sportolok, bár amióta független vagyok, még többet.

Közben egyetemre járok és most kezd a vizsgaidőszak. A tanulásra a szakítás és az utána következő magány nagyon rányomta a bélyegét. Volt egy hét ami teljesen kiesett. Nem tanultam, nem ettem, nem mentem sehova, csak merengtem magamban, hogy mi oka lehetett a szakításra. Nem tudom a mai napig, mert nem akar beszélni velem ha találkozunk én meg ezt az egészet csak úgy tudom elképzelni, ha személyesen beszéljük meg.

De ez már tényleg a múlt. Sosem fogom elfelejteni hogy mennyire jól meg voltunk együtt, mennyire egy hullámhosszon vagyunk, de ahogy viselkedett vele azóta, kiölt belőlem mindent amit valaha éreztem iránta.

Most pedig itt vagyok egyedül és tényleg igaz az, hogy az ünnepek felerősítik a magányos emberek érzelmeit. Sajnos tapasztalom a saját bőrömön.

És vannak azért néhányan olyanok akikkel tudom, hogy újra a régi lehetnék, de ők meg mind foglaltak. A legnagyobb nehézség ebben rejlik: a külső kiválasztása után egy olyan lányt megismerni, akit kerestem.

2012. dec. 16. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél fel svájci frankos hitelt-felélénkit:)))))
2012. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!