Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kapcsolatokban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kapcsolatokban mennyire számít az anyagi különbség?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgattam és úgy nézett ki, hogy komolyabbra is fordul a dolog. Erre tegnap felhívott és közölte, hogy inkább hanyagoljuk egymást, mert köztünk az anyagiak miatt hosszú távon úgysem működhetne semmi, nem akar kitartott lenni.

Tény, hogy nekem van saját házam, autóm, jól fizető munkám, szóval nincsenek anyagi gondjaim, ő pedig gyakorlatilag napról napra él.

Soha nem dörgöltem az orra alá azt sem, hogy randikon mindig én fizettem és mindig haza is vittem utána, hogy ne kelljen buszoznia. Erre mégis ilyen miatt nem akar velem találkozni. Miért lehet ez?


23/F (meleg)



2012. dec. 12. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Értem. Azért kérdeztem, mert nem tudom hogy működik a melegeknél.

Ebben az esetben szerintem zavarhatja ha tényleg nagy köztetek a társadalmi különbség, de én erre, hogy "nem akarok kitartott lenni", biztosan elmondanám neki, hogy nem kitartani akarom, hanem vele lenni, megismerni és az, hogy veszek neki egy mozijegyet, vagy kifizetem a vacsoráját még nem kitartás...


Egyébként kicsit furi nekem ez a srác. Olyannal nem akar lenni, akinek több a pénze, de valószínűleg egy hozzá hasonló csóróval meg az lenne a baja, hogy állandóan otthon ülnek, még egy rendes randira se futná.

2012. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

21:36


Te meg bunkó!

2012. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem érezteted vele, ő még érzi. Az anyagi gondok ki tudják kezdeni az ember önértékelését, különösen a mai materialista világunkban, és tényleg nehéz úgy fenntartani egy kapcsolatot, hogy az ember folyton kevesebbnek érzi magát a másiknál. Nem mindenki van ezzel így, szerintem neveltetés kérdése is, nekem pl. nincsenek ilyen fenntartásaim, de nagyon is meg tudom érteni azt, akinek vannak.

Ezzel nem azt mondom, hogy add fel az autódat, és járj Te is busszal randizni, de valszeg kénytelen leszel keresni valakit, aki hozzád hasonlóan jól szituált, vagy megfelel neki a kitartott státusz. Ez utóbbi esetben viszont valszeg nem lesz egyenrangú a kapcsolat.

2012. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most hogyan tudom meg, hogy a 21:36 miért bunkó?
2012. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Béla211 ***** válasza:
100%
Az én párom vagy Háromszor annyit keres mint én az ő családja jó közép osztály szinten él. Az enyém máról holnapra.Kb én tartom el őket. Sok mindent meg vesz nekem és ez sokszor zavar is. Hiába vagy meleg férfi is vagyok és az önérzetem be vág ha mindent ő fizet. A leutazásomat is ő akarta fizetni mert neki több van mondtam nem valamit meg kell hagyni a másiknak ,hogy ne érezze semminek magát. Meg én is képzeltem olyat ,hogy biztos ez egy idő után megunja hogy nekem erre nincsen pénzem meg arra és szinte mindent ő fizet és ezt egyszer a fejemhez vágja és kidob. Én is szakítani akartam emiatt vele de aztán nagyjából túl jutottam ezen az érzésen Meg meg kértem ,hogy ne halmozzon el mindennel mert én a felét nem tudom vissza adni és vegyen vissza , mert ez nekem rosszul esik.Vissza is vett nagyjából bár sokszor rászólok ,hogy ne vegye meg ezt meg ezt mert nem kell. De szeretem és ez számít az már mindegy ,hogy ki mennyit keres. Erre kellett rájönnöm.
2012. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10:06 Gondolom valami tahó homofób beszólást engedett el, amit aztán kimoderáltak.
2012. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!