Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélyem nála?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, és ő, /a ffi/ 30.

Állitólag neki is a belső tulik számitanak, mint nekem. Tegyük fel, hogy tetszem neki külsőre, de van egy nagy különbség köztünk, és ez szerintem elég gáz. Ő sokkal műveltebb, iskolázottabb mint én. Nekem meg csak szakközépim van mindössze. Ugye lehet ez akadály köztünk, majd a későbbiekben, ha netán kialakulna valami kapcsolatunk...? Attól tartok, hogy netán idővel nem utalna - e erre ? Nem vetné - e a szememre ? Szeretném őt magamnak, de mi van hogy ha hasonló iskolázottságú nő illene hozzá, nem pedig én ? Sokkal magasabb szinten van mint én, és érettebb is. Persze intelligensnek tartom magam, az alacsony iskolázottságom ellenére. /Ő egyetemen tanit/. Szóval szerintetek, hozzáillő lehetek ennek ellenére ? Amúgy jó a nyelvérzékem is például..., nem vagyok buta.



#műveltségi különbség
2012. nov. 24. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

nem ezen fog múlni elhiheted:)

ha tetszel neki akkor te tetszel, persze hallottam már olyat amikor nehezményezték a családtagok...de az meg kit érdekel...ha szeretni fog akkor magad miatt fog ;)

2012. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, ez megnyugtató, én is ebben reménykedem....
2012. nov. 25. 08:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy egyelőre , kedvesnek látszik, és még nem kérdezett afelől, hogy milyen végzettségem van. Szerintem sem ez számit neki. Kérek még véleményeket, előre köszönöm.
2012. nov. 25. 08:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Nahát senkit nem érdekel a kérdésem, hé emberek....
2012. nov. 25. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy szabály,ha mindig parázol valamin, az be is jön... Én pl. régebben egy öregebb lánynál voltam úgy, hogy jaj csak azt ne kérdezze, hogy mégis hány éves vagyok, erre meg is kérdezte rövid időn belül...

De ez másabb és semmiképp sem kellene... Aki ilyen miatt szóba se áll, az nem hogy rendes az bunkó... Pl. Ismerek pár ilyen agyoniskolázott embereket(bulit még nem látott)

Viszont a normális embereknél nem nagyon kéne ilyennek témának lennie, mert gondolom az elkövetkezendő "években" nem az lesz napi szinten a téma, hogy mit tanultatok anno az iskolában ;)

2012. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez emberfüggő, de azért valamelyest számít szerintem. Nem konkrétan azért, hogy ki milyen iskolai végzettséget bizonyító okmányt tud felmutatni, hanem mert így megvan az esély, hogy más körökben mozogtok, más témák jönnek fel a baráti társaságban és ő vagy te kellemetlenül fogjátok érezni majd magatokat emiatt. Vagy a családot, szülőt zavarni fogja és a kedves anyós addig-addig mondogatja majd amíg bogarat ültet a fülébe... Persze az is lehet, hogy ő a kivétel és mondhat akárki akármit. Egy próbát mindenképp megér ha úgy alakulna...
2012. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Naná, hogy meg. :DDD
2012. nov. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!