Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek előrébb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek előrébb ha érzem hogy nincs sok esélyem nála?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Van egy lány a suliba aki nekem nagyon régóta tetszik. Együtt járunk OKJ-s képzésre. Amit tudni kell hogy ebbe a szakmába két csoport indult, nem egy csoportba járunk, de egy gyakorlati helyen vagyunk és szinte majdnem minden alkalommal együtt is dolgozunk. A lány nekem nagyon bejön, látszólag én is bejövök neki, jókat hülyéskedünk, mindig mosolyogva köszönünk egymásnak, nagyon rendes és jó fej velem, együtt hülyéskedünk és nevetünk. 19 évesek vagyunk mindketten. A lánynak nemrég lett vége a párkapcsolatának, én nekem sincsen barátnőm már több mint fél éve, most kezdtem kilábalni a szerelmi bánatból.

Nem vagyok az a nagy csajozós pasi, nem volt sok barátnőm eddig, meg többnyire ők nyomultak rám igazából. De most én szeretnék a lányra ráhajtani nagyon, érzem hogy szerelmes vagyok belé és szeretném ha a viszonyunk több lenne a barátságnál, szerintem ő is benne lenne mert már ölelkeztünk is, tudom kicsit furcsán hangzik hogy ezt írom, de sajnos nagyon megszeretném őt kapni, de egyszerűen nem tudom mi legyen az a lépés amivel előrébb léphetnék és nem hinné azt hogy nagyon nyomulok rá.

Ezért is írok mert tanácsra lenne szükségem, nagyon megköszönném a segítségeteket!



2012. nov. 4. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha beszéltek, megkérdezed, hogy lenne e kedve eljönni veled valahova? (ide nyugodtan illesz be valami konkrét programot)

Erre kapsz egy igent v. egy nemet. Ha igen, akkor sínen vagy, ha nem, akkor pedig nem is volt esélyed, és így legalább nem görcsölsz tovább.


Ha erre azt reagálod, hogy "de félek megkérdezni, mert mi lesz ha nemet mond" akkor szintén sosem volt esélyed...

2012. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet ment a zöld kéz, bár már csináltunk közös programot akkor mondjuk ő hívott el, de ez sajnos nem volt kettesben, vagy is nem teljesen, tehát ez nem számít annak.

Amúgy nem görcsölök azon hogy igent mond-e vagy nemet, én mindig is úgy voltam ezzel hogy meg kell próbálni.

További tippeket is elfogadok!

2012. nov. 4. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy programra elhívás tényleg jó ötlet, de mindenképp úgy csináld hogy kettesbe legyetek.

A találkán legyél vele nagyon figyelmes, adj neki jeleket, hogy bejön neked...nem azt mondom, hogy teperd le, vagy feltétlenül csókold meg, csak apró jelzéseket adj!

Esetleg a talinál meglepheted valami apróssággal, hogy leessen neki, hogy számodra ez a tali kicsit többet jelent...


Hidd el az odafigyelés, törődés, kedvesség egy lánynál előbb vagy utóbb sikert hoz!

24/L

2012. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!