Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves vagyok és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok és tetszik nekem egy 39 éves pasi. Hogy kérdezzem meg töle, hogy van e esélyem nála? Félek, hogy leégek.

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha beszéltek egymással, ugy, ahogy' itt. Igy leégés helyett tréfa-ként hat.
2012. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Szia! Ha van hozzá kedved, szívesen megismernélek közelebbről!"


Nálam működne :-P


38/F

2012. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért égnél le?

Inkább viszont jobb lenne, ha kidobnád azt a bizonyos hálót, s várnál...

2012. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fogsz leégni. Odamész hozzá, rád mosolyog, majd ágyba visz. Keress inkább korban magadhoz illőt, mert ki fog használni!
2012. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor inkább félj még magányosan pár évig
2012. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Cell Ödön jol mondja, hosszu tavon megbanod, barmit is kepzelsz be magadnak. Ha csak 2 honapra kell akkor hajra! Nem fog visszautasitani, kiveve ha szereti az aktualis parjat es nem egy szemet, hogy feldulja.

(Vagy ha ö jo pasi es te pedig csunya vagy, bocs de 39 evesen is valogatnak a pasik)

2012. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De azt se akarom, hogy azt higgye csak a pénze miatt akarok vele összejönni
2012. nov. 15. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Cell Ödön:


Tiltakozom az általánosításod ellen!!!


38/F

2012. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tiltakozz csak, ez egy szabad ország! De a hozzád hasonló lejárt szavatosságú vén szarok az éppen 20 éves, vagy pár évvel idősebb tinilányoknál sajnos erre hajtanak!

Nektek csak ez jár ilyenkor a fejetekben: Hú, de jó fiatal csaj, bárcsak én is olyan fiatal lennék, de sajnos már nem vagyok az... És utána szépen kihasználod, akkor persze egyáltalán nem fog neked számítani, hogy az a lány mit érez utána, esetleg fájdalmat, amiért kihasználták, és miattad lesz bizonytalan az elkövetkezendő 10 évben párkapcsolatok terén, mert mindig az jár majd az agyában, h mi van, ha ez a pasi is olyan szemét!

2012. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval csináld csak: Tanácsom, szerezz be egy vadiúj BMW-t (persze neked csak hitelből telik rá, de sebaj)! Garantáltan bukni fognak rá, szóval hajrá! :)
2012. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!