Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves vagyok és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok és tetszik nekem egy 39 éves pasi. Hogy kérdezzem meg töle, hogy van e esélyem nála? Félek, hogy leégek.

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"miattad lesz bizonytalan az elkövetkezendő 10 évben párkapcsolatok terén, mert mindig az jár majd az agyában, h mi van, ha ez a pasi is olyan szemét"


az a "nő" aki egy férfi miatt eltolja az életét, meg is érdemli

holnap meg az is a férfi hibája lesz, ha csúnyán néz rá a kávézóban és a lány felakasztja magát...


mellesleg unom már hogy nők írkálnak férfinak beállítva magukat.

2012. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Cell Ödön:


Egyébként mi a franc bajod van velem? Miért bántasz?

Először is nem vágyom húszon éves lányokra, évek óta nem állok szóba kapcsolati szempontból 40 alatti nővel, de a húszas éveimben és inkább 30 feletti nőim voltak (na jó 18 évesen 22-23 évesek még).

Utálom a BMW-t, soha nem kellene. Soha nem volt presztízs autóm és nem is vágyok rá, ebből a szempontból teljesen más értékrendet követek. És őszintén megvallva nem is volt soha semmilyen külsőségre (autó, vastag buksza, menő telefon, stb.) szükségem, ha össze akartam jönni egy nővel. Gondolom azért gondolkodsz így, mert neked így megy csak ... (hogy én is bántsalak kicsit :-P)

Továbbá: semmi gondom a korommal, most vagyok mind erőnlétileg, mind tapasztalatban (szexuális kultúrát is tekintve) a topon. Lehet ezt nehéz neked elképzelni, de nincs olyan húszon éves, aki nagyon le tudna körözni. Továbbá van már egzisztenciám mellé és stabil életem. Majd rájössz egyszer, hogy a "lejárt szavatosság" olyan 65 év felett kezdődik. Ja és még nem mondtam, hogy kinézetre bármikor gond nélkül majd egy tízessel fiatalabbnak nézek ki (rendszeresen úgy is gondolja aki nem tudja, hogy olyan 29-30 lehetek).


Tehát miért bántasz engem? És tök ismeretlenül miért ócsárolsz engem?

2012. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annyiban azert az idöseket is megertem, hogy ha en 39 eves leszek es egy fiatal csinos lanynak azt mondod, hogy "van egy nyalokam a BMW-mben, meg akarod kostolni?", es mar terdelnek is, KUTYA nehez lehet visszautasitani.
2012. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!