Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kapcsolatokban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kapcsolatokban mennyire számít az anyagi különbség?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgattam és úgy nézett ki, hogy komolyabbra is fordul a dolog. Erre tegnap felhívott és közölte, hogy inkább hanyagoljuk egymást, mert köztünk az anyagiak miatt hosszú távon úgysem működhetne semmi, nem akar kitartott lenni.

Tény, hogy nekem van saját házam, autóm, jól fizető munkám, szóval nincsenek anyagi gondjaim, ő pedig gyakorlatilag napról napra él.

Soha nem dörgöltem az orra alá azt sem, hogy randikon mindig én fizettem és mindig haza is vittem utána, hogy ne kelljen buszoznia. Erre mégis ilyen miatt nem akar velem találkozni. Miért lehet ez?


23/F (meleg)



2012. dec. 12. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Talány rosszul érezte magát, hogy mindent te fizetsz és csinálsz. De ez nem csak a meleg kapcsolatokban van így. És nagyon sok embernek rossz az, hogyha valakit szeretnek, és mégis az anyagi dolgok miatt ő kevesebbnek érzi magát. Értred?

Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Talán*
2012. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem jó a kitartottság érzése.
2012. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
végülis az a jó, ha a férfi a kenyérkereső, de adott esetben a nő is lehet.
2012. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És még az sem biztos, hogy ennyire rád szeretne támaszkodni.
2012. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyan nem vagyok meleg, de azt gondolom, hogy nálatok azért jóval kisebb a választék, mint a heterók esetében. Örülhetne, hogy talált valakit, akit szerethet. Nekem kifogás szaga van.
2012. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, én sem szeretnék élősködni senkin .. :/
2012. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a meleg kapcsolatokban is ugyanúgy megvannak-e a hagyományos szerepek, mint egy nő-férfi kapcsolatban, vagy inkább "egyenjogúak"?

Ha a pasi gazdagabb, a nő szegényebb, az nem szokott gondot jelenteni. A melegeknél is van egy domináns, férfias szerepet játszó és egy nőiesebb pasi egy kapcsolatban? Ha igen, te itt melyik vagy?

2012. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is rossz anyagi helyzetben vagyok (igaz nem vagyok meleg) de nagyon rossz az az érzés, ha nem tudod visszaadni a párodnak azt amit ő ad neked. Persze az tényleg ciki lenne, ha a barátnőmnek kellene úgymond eltartania de így is rossz a tudat is.
2012. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én a homoszexualitás előnyének tartom, hogy a felek egyenrangúbbak, mint a heteró kapcsolatokban.

Én férfias vagyok, és a férfias srácok jönnek be, szóval ez a dolog nem úgy működik, hogy valaki "lány szerepet játszik".

2012. dec. 12. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!