Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csináltok az exeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok az exeitek "ajándékaival"?

Figyelt kérdés

Mi tegnap szakítottunk és még névnapomra kaptam tőle egy nagyon szép ezüst karkötőt..kértem,hogy vegye vissza de nem.

És én nem szeretném mindennap ezt nézni, de kidobni meg ilyesmi dolgokat sincs kedvem csinálni vele:|



2012. dec. 11. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. Egy ideig a szekrény legmélyén voltak a cuccai, valami furcsa kötődés miatt

2. Egy idő után összetörtem és kidobtam őket, mert minek, csak egy kellemetlen emlék

3. De amúgy tényleg nem kell ezt ilyen drámaian felfogni, a bnőm a mai napig őrizgeti az exeitől kapott cuccokat! És? Nem hiszem, hogy bármilyen jelentősége lenne ennek, meg ha sokáig együtt vagy vkivel, azt úgy sem lehet csak úgy kitörölni...mindenesetre nem látok semmi rosszat ebben...

2012. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem a kérdésre de érdekesség :D nekem kb 1 évvel ezelőtti bnőm még mindig azzal a párnával alszik amit tőlem kapott :O kicsit furcsa szerintem :D


21/F

2012. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A barátnőm sem dobta ki az exétől való gyerekeit.
2012. dec. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

elozo:DD

amugy en sem dobtam ki azt hiszem semmit, vhol szanaszet elvannak. versek papirok kozott stb.. ha parnat kaptam volna azzal en is aludnek mai napig, mert a parnakat szeretem:D ettol meg nem fuz semmi erzelem hozza.

2012. dec. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szakításkor én minden ilyesmit elraktam olyan helyre ahol nem láthatom csak ha konkrétan keresem... ma meg már nem zavar, kicsit örülök is hogy megmaradtak emléknek, még akkor is ha csúnya szakítás volt, a párom megcsalt stb... a kapcsolatot sem tartjuk, de azért mégis hozzá köt 4 együtt töltött év... legalább ezekben a tárgyakban látom még...
2012. dec. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!