Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly kapcsolat után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolat után, mit csináltok, hogy könnyebben tudjatok tovább lépni?

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 1 hete szakítottunk. Ezen a héten lennénk 1 évesek. Tiszteletben tartom a döntését, úgy hogy változtatni a jelenlegi állapotunkon már nem lehet. De szeretném minél könnyebben "átvészelni" ezt az időszakot. Értelmes válaszokat szeretnék! 17L
2012. nov. 12. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Látszólag elég könnyen belementél a dologba és nem visel meg annyira, úgyhogy szerintem kis idő, és semmi bajod. Amúgy bőgés, pia, ilyenek.
2012. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én: pia, kurv@k!
2012. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én piálni szoktam, aztán rájövök hogy attól még szarabbul leszek, mert egyrészt fizikailag sz@rul leszek, meg ha csinálok hülyeségeket, akkor az miatt is fogom a fejem. Leállok kicsit, aztán úgy döntök hogy csak iszogatok én, aztán megint pihenő, és egyszer elmúlik, gondolom én, nekem még nem múlt el soha, mert mindig összejöttünk. De lehet hogy most nem fogunk, és megtudom milyen az ha elmúlik. Tegnap amúgy nagyon beálltam. Lassan megyek is dögleni, mert elég furán érzem magam.
2012. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
addig üsd a vasat amíg meleg ~ fogadj be mást a rongyos, cafatos, tágra nyílt, szívedbe :)
2012. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem célom a föld alá inni magam..az sem segítene semmin, max csak még több baj lenne. És azért mentem bele ilyen könnyen, mert már sokszor szakítottunk, de végül mindig össze jöttünk. De most bejelentette hogy ő már nem úgy érez irántam, és elhiszem, mert az utóbbi időben én is láttam a kapcsolatunkon, hogy valami megváltozott..
2012. nov. 13. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyan így jártam én is, mi is már szakítottunk egy csomószor, utána összejöttünk, és nekem is ezt mondta barátnőm hogy már nem érez semmit, de én is úgy voltam mint te hogy éreztem én is hogy valami van mert nem volt olyan a kapcsolat. Érdekes.
2012. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja a kérdésre nem válaszoltam, ez elég közhelyes lesz de így van, igazán csak az idő segít. Addig is pedig foglald el magad amivel csak tudod. Gondolom suliba jársz, a napod fele azzal el is megy, utána meg találj ki valamit mindig. Járj sokat társaságba. Bár így télen -vagyis még csak ősz van- nem olyan egyszerű programokat kitalálni, de otthon is lehet ténykedni. Játszál videojátékokat, vagy olvass, vagy valami. Meg hát azt szokták mondani hogy kutyaharapást szőrivel, azaz hogy ha találsz mást, már el is múlik, és végül is ez a legjobb gyógyír. Ha van kedved ismerkedni írj.
2012. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy ne csak baromságot írjak :) vannak barátnőid? Velük próbálj meg sokat lenni szerintem.
2012. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!