Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi dönti el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi dönti el, hogy a lányt komoly kapcsolatra akarjátok vagy csak szexre?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hogy komoly kapcsolatra való vagy szexre
2012. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A csaj IQ-ja, meg milyen lábbal kelek fel, első benyomás mélysége, ilyesmik.
2012. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de ezt miből tudod megállapítani?
2012. nov. 4. 23:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűen működnek!


Ha komoly kapcsolatot akarsz, ők csak szexet.

Ha csak szexet akarsz, ők komoly kapcsolatot.


Az ellenkező nem. :D

2012. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

első vagyok hát ha összepasszolunk közös véleményen vagyunk sok mindenről stb.. akkor komolyra is fordulhat a dolog.


ha nem akkor meg csak futó kaland.

2012. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
aki komoly kapcsolatot akar nem azzal fogja kezdeni hogy mikor dugunk...
2012. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
tudod mi férfiak is rendelkezünk érzékeny oldallal ha komoly kapcsolatot akarunk akkor a lány megdobogtatja előbb a szívünket és nem egyből a mellét és a seggét bámuljuk ha meglátjuk és nem arra gondolunk ha nem vagyunk vele. Ha csak szex kell a farkunk hamarabb feláll minthogy gondolnánk valamire is a melle meg a segge megmarad de egy kumma szóra se fogok emlékezni abból amit mond még a neve 50%-át is elfelejtem.
2012. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Másról nem akarnék nyilatkozni de elmondom nálam ez hogy megy.

Egy kis background info: én most kapcsolatot szeretnék(és nem kalandot)

Most nem fogom ecsetelni az igényeimet a leányzót illetően, nem is kell teljesítenie mindet, de ha pl olyasmik kiderülnek hogy félrek*rogat, megbízhatatlan, sokat piál(hogy már azt sem tudja hol van) tehát olyan dolgok amiktől alapból elbukik egy párkapcsolat szinte még mielőtt elkezdődött volna, akkor már ugye biztos hogy ott nem lesz kapcsolat, viszont ha olyan kedvem van egy éjszakára ereszd el a hajamat aztán kész. Mindezt persze csak ha nincs barátnőm.

Régebben nálam máshogy mentek a dolgok. Sok Amerikai pite nézés meg úgy egyáltalán.. ez a tipikus csak szex és más semmi. Kifejezetten nem akartam kapcsolatot aztán mégiscsak megkaparintotta egy lány a szívem úgyhogy...

Annyi minden közrejátszik hogy ezt nem lehet kiszámítani szóval én aztmondom amit egy öreg bácsi is akit én nagyon nagyra tartok: "Szerencse dolga az egész élet hidd el nekem"

Ő már csak tudja 89 évnyi tapasztalat mondatta ezt vele :)

2012. nov. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A külső tetszés ,az alap mindkettőnél egyformán. Aki csak szexre kell, az a belső tulajdonságai alapján bebukta nálam, nincs meg vele a szimpátia, nem fog meg annyira a kisugárzása. Aki meg hosszútávra kell, az azon túl,hogy tetszik a teste, a lelkét is imádom. Ez a különbség.
2012. nov. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6 -os! Miért ne? Attól még kívánhatja nagyon a testét, és szexet vele, hogy többre tartja mint egy egydugós összejövetel. EZek csak rossz előítéletek.
2012. nov. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!