Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi dönti el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi dönti el, hogy a lányt komoly kapcsolatra akarjátok vagy csak szexre?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 23:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Az a lényeg, hogy ne add magad könnyen, ha harcolni kell érted az már kihívás és érdekes leszel!
2012. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Részletekbe menően nehéz megválaszolni ezt a kérdést, elvégre mindenki másként képzeli el az ideális párját. Lényegében nincs másról szó, mint, hogy meg kell különböztetni fizikai és lelki vonzalmat. Én eleve három kategóriára finomítanám a csoportosítást:


1: CSAK szexre képzelek el olyan csajokat, akik külsőre borzasztóan vonzóak, de egyébként nem tudnám őket elviselni. Ezek az elkényeztetett, rózsaszín királylányok, az öntelt kis p1csák, a felszínes plázacicák. Sok közülük tényleg nagyon vonzó, de mint társaság, inkább betömném a szájukat. Más kérdés, hogy jómagam személy szerint ezzel a kategóriával még szexre sem igen vágyom, de én ilyen vagyok, más meg másmilyen.


2: vannak azok a lányok, akikkel el tudnék képzelni szenvedélyes randevúzást, szórakozni járást, szexet és miegymást, de a mindennapjaink és a céljaink nem illenének össze. Itt nyilván nem csak szexről van szó, hanem egymás teljeskörű szórakoztatásáról: közös programok, romantika, szenvedély, szex és minden, amit filmen látsz. Az ilyen kapcsolatok azonban ki is múlnak, amikor ez a szenvedély alábbhagy, mert más nem tart össze az illetővel. Egyik cimborám barátnője hasonló: nagyon szép lány, hihetetlen szexuális kisugárzással, okos, szellemes, humoros, nagyon tud flörtölni, igazi pezsgő jelenség. Ha leülünk egy szórakozóhelyen, szinte vibrál a csaj, át tudok vele beszélgetni egy egész éjszakát is. Mégis tudom, hogy pl élettársakként egy hetet sem húznánk ki, annyira nem illünk egymás mellé. Az indokolatlan érzékenysége és a viselkedése bizonyos helyzetekben lehengerlő, máskor meg iszonyat idegesítő, az élethez nagyon minimális ambícióval rendelkezik, és nincs is elég türelmem hozzá.


3: komoly kapcsolatra olyan lányt tudok elképzelni, akinél azt érzem, hogy illik mellém. Ezt a részét viszont már tényleg nem sok értelme van részletezni, mert mindenkinek más kell. Van, akinek erkölcsös jó kislány kell, van akinél az is kizáró, ha szeret bulizni. Én pl ezeket pont leszarom, de szükségem van arra, hogy nyitott legyen, önálló, SAJÁT VÉLEMÉNYE legyen, társam legyen, ne a háziasszonyom. Imádom, ha egy lánynak van hobbija, szenvedélye, nem bírom elviselni azokat a csajokat, akik csak babáról és esküvőről álmodoznak, és fel sem merül bennük semmi más. Fontos a humorérzék és, hogy okos legyen és kreatív, legyen stílusa, ne legyen komplexusos, ne mások vélemény alapján formálja önmagát, azaz legyen egyéniség. Legyen meg a magához való esze, az élete fontos döntéseit ne az alapján hozza meg, hogy éppen akkor mit érez.

2012. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az a lényeg, hogy ne add magad könnyen, ha harcolni kell érted az már kihívás és érdekes leszel!"


Azt mondanám, hülye vagy, de sajnos nem. Sok pasinál komolyan értékesebb lesz egy csaj attól, hogy megváratja. Lehet, én vagyok nagyon naiv, de én úgy gondolom a önmagát kellene értékelni egy nőben, nem az elért teljesítményt, hogy sikerült megkapni. Az ember nyilván jobban értékeli azokat a a dolgokat, amikért megdolgozott, de azért ilyenkor az elért eredmény emléke adja ezt az érzetet, nem maga a portéka lett értékesebb tőle! Lehet, hogy én vagyok hülye, de én a trófeákat értékelem ez alapján nem az embereket. Párkapcsolatokban ha tetszik amit kaptam, akkor annak nem azért örülök, mert sok türelem kellett, hogy megszerezzem...

2012. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ér többet az a lány,aki nagyon kéreti magát. Sőt nálam az inkább a felejtős. Én jobban szeretem a könnyen, gyorsan megkapható félét, ha tudjuk oda vissza ,hogy kellünk egymásnak, akkor felesleges várni, variálni, teljesüljön be aminek bekell minél hamarabb. Nekem azért lesz értékes, mert az elvárásaimnak megfelelő lányt találtam. Nekem nem számít,hgoy egy mosolytól a nyakamba ugrik sem.
2012. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12-es nagyon szépen összefoglalta, gratulálok hozzá. :)


A várató lányokról annyit, hogy néha igénytelenebbek, mint akiknél egymás fokozatos megismerésének része a szexualitás is. Ezt lehet tartással, igényes módon, nem arra játszva, hogy "akkor fekszem le veled, ha hajlandó vagy hozzám láncolódni". Ez utóbbi elég undorító hozzáállás, üzlet jellegű.

És mi értelme? Mi van, ha nem jó a szex? Ha nem jönnek ki egymással? Csak az a lényeg, hogy meglegyen a "komoly kapcsolat illúziója" a nőnek, a férfinek meg a biztonságérzet, hogy "vett" valamit és nem fogják megcsalni, otthagyni?


Egymáshoz kölcsönösen vonzódó, egymást kölcsönösen értékelő emberek esetében erre semmi szükség.

2012. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ktk312 ***** válasza:
A személyiség, de mivel valami pszichológiai betegséget találtak nálam, miszerint tönkre teszem tudat alatt a kapcsolataimat nem tervezhetek hosszútávra, de nem is akarok :P
2012. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A kínálat és a saját igény.
2013. jan. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amikor meséltem a haveromnak egy lányról, aki megtetszett, ennyit kérdezett;

-Fantáziáltál már róla, hogy megdugod, meg ilyenek?

-Most, hogy mondod, nem.

-Akkor te szerelmes vagy!

És igaza volt...Mert komoly kapcsolatot keresek és a lány megfogott. Ha csak szexre kellett volna, akkor tuti úgy gondolok rá, hogy közbe áll a dákó :)

2013. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!