Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele? Tobbi lenn

Figyelt kérdés
Ti hogyan iteltek meg egy lányt?Van egy lány szép intelligens sokat beszélunk sms-be telon..találkozgatunk.Nagyon jo fej csak egy gond van vele,hogy rosszak a tanulmányi eredményei ismételt évet is és most is eleg rosszul áll...ti lennetek egy ilyen csajjal...engem nem annyira zavar de kivancsi vagyok más ember véleményére is ti mit gondoltok?

2012. dec. 11. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi, vagy te fogunk vele? Mondjuk bukott emberrel nem járnék, mert v hülye, v lusta jellemre utal. Bár lehet attól még jobban megbecsülne mint bárki
2012. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar :) a mostani párom se volt jobb a négyesnél.

De azért lehetőleg ne legyen szín 1-s mindenből.

2012. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem fontos, hogy milyen az átlaga, ha jól megértitek egymást. Ráadásul ha összejöttök lehet hogy tudsz neki segíteni a tanulásban, vagy tudod ösztönözni, ha csak azért nem tanul, mert lusti.
2012. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!