Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal. Mit tegyek? (tobbi alul)

Figyelt kérdés

Valamelyik nap azt mondta 'ne vegyem megcsalasnak ha valakivel lefekszik'

En ebbol balhet csinaltam..aztan kozolte hogy viccelt.

Fogjuj ra hogy megbeszeltuk,de flegmázik,parasztkodik.

Probaltam benyalni neki,de tovabbra is...bevallottam neki minden erzesem,amivel konkretan beegettem magam.mit tegyek,hogy ujra normalis legyen,megvigasztaljam?

Vasarnap elvileg talalkozunk is:) legyszi normalis valaszokat


2012. dec. 7. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Valamelyik nap azt mondta 'ne vegyem megcsalasnak ha valakivel lefekszik' "

"En ebbol balhet csinaltam..aztan kozolte hogy viccelt. "


Ilyet még viccből se mondanék a páromnak...........

Dobd ki a francba ezt a szemetet...

2012. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tyler913 ***** válasza:
100%
Nem értem...Flegmázik,parasztkodik,benyaltál neki. Akkor most miért is akarod épp Te megvigasztalni őt? Ne Te akard már helyrehozni azt,amit ő rontott el! Legyél vele tök normális,mintha mi se történt volna.Csak semmi megalázkodás. És ha ő elvárja,hogy a földön csússz előtte,akkor hagyd ott.
2012. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vicces... Biztos mondtam volna neki, hogy farok nélkül nehéz lesz lefeküdnie bárkivel is.

Aztán búcsút mondtam volna neki.

2012. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor "viccesen" válazolhattál volna neki egy ilyet, hogy


"ja már kezdtem örülni, hogy az sem számít akkor, mikor lefeküdtem a Gazsival, Sanyival, Ferivel meg a teljes helyi focicsapattal".


Akkor nem röhögött volna a tajparasztja.

2012. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt meg kell beszélnetek, bár a viselkedéséből itélve sztem már nem szerelmes..... ne vesztegesd az idődet!!!!
2012. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyen dologgal nem viccelünk, ez egy paraszt. dobd ki! ne alázd már meg magad, komolyan!
2012. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!