Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal tegnap összeveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tegnap összevesztem telefonon, mert megint nyomta a féltékenykedős dumáját, miközben erre semmi oka nincs, és elegem van az alaptalan szurkálódásaiból. (? ) bővebben lent

Figyelt kérdés
Teljesen meg van győződve az igazáról ilyenkor,bennem ilyenkor felmegy a pumpa,és inkább kinyomom a telefont.Gondoltam ma rácsörögök,hátha lehiggadt,viszont flegmán azt mondta a telóba,hogy nem akarta hogy hívjam,le is raktam.Soha nem csaltam meg amúgy.És még ő van felháborodva ilyenkor.Hogyan leckéztessem meg?A szakításon kívül.Valami ütős dolog kellene,ami végre elvenné a kedvét hogy ilyeneket csináljon.
2012. ápr. 19. 18:31
 1/7 anonim válasza:
ha így veszekedtek te meg akarod szivatni akkor az milyen kapcsolat?hagyd ott ha eleged van.vagy mond a képébe.
2012. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig higgadt voltam,nem gondolkoztam ilyesmin.Csak már nem tudom hogy reagáljam le a dolgokat,hogy az én igazam érvényesüljön.Az a bosszantó,hogy most nem tudom megmondani a véleményem,mert nem akar beszélni.Bár lehet az lesz,hogy én se veszem fel neki a telefont mostanában,aztán gondolkodjon.
2012. ápr. 19. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod, van erre egy jó mondás: ,,Ha bosszúra készülsz, jobb, ha két sírt ásol."
2012. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szemtől szemben nem tudod neki elmondani? az előttem lévőnek pedig igaza van!
2012. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szemtől szembe nem tudom most,mert nem akar beszélni velem.Miközben a semmiből csinál vitát.A bosszút meg nem szó szerint értettem,hanem hogy hogy lehet észhez téríteni valakit ilyen esetben.
2012. ápr. 19. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért meghallgatnám az ő verzióját is!
2012. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne leckéztesd meg. Hagyd ott és kész. Nem a te dolgod megnevelni.
2012. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!