Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alaptalan agyalás vagy jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptalan agyalás vagy jelent valamit?

Figyelt kérdés

Azt hiszem járok egy fiúval(azért mondom, hogy azt hiszem, mert nem mondtuk ki) és nem tudom miért úgy érzem valami nincs rendben.

Amióta együtt vagyunk lassan ír msn-en, írt üzit suli közben de arra is lassan reagál. Ha fellépek msn-re rám ír de azt is idővel, mintha megnyugodott volna, hogy megszerzett vagy nem is tudom. Fontos tudni, hogy ez az első kapcsolatom és lehet, hogy ez mind csak az én agyam szüleménye(mert tapasztalat 0) ezért is írtam ki.

Ti hogy látjátok jelent ez valamit? vagy csak túl sokat agyalok? Mindketten 18-ak vagyunk.


2011. ápr. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy együtt vagytok? Célzott rá szavakban vagy a viselkedéséből gondolod? Megcsókolt vagy egyáltalán keresi a társaságod magától?Így mi honnan tudjunk választ adni mikor nem is írtál le konkrét dolgot.18évesen azért nem msn-ezegetni kéne hanem élőszóban megbeszélni a dolgot,mellesleg szerintem te félreérteted a srácot.Szerintem nincs köztetetk párkapcsolat,a ti kapcsolatotok attól még igen igen messze van.
2011. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Régóta találkozgatunk. Volt már csók, azóta kérdezgeti, hol vagyok, puszit küld, elmondja merre járt, utána is randira hívott. Csókkal köszönt és csókkal válunk el.

Azt hittem, hogy nem vagyunk olyan messze a kapcsolattól. Mindent félreértettem?

2011. ápr. 13. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak agyalás, nyugi :).

Az, hogy később válaszol, nem jelent semmit, ha belegondolsz, nem ülhet minden másodpercben a gép előtt azt várva, hogy hátha ráirsz.

Hát igen, első kapcsolta, nem mondtátok ki, hogy jártok :).

Igazából ez amolyan kamasz szokás, hogy szóban is mondjuk, hogy "akkor most járunk" (legalábbis nálam csak kamasz koromban volt igy).

Ennyi idősen szerintem már nem kell kimondani, hiszen egyértelmű.

Én például onnantól kezdve tudtam, hogy "igen, mostmár együtt vagyunk" a barátommal, mikor először megfogta a kezem és úgy kisért le a metróhoz.

Szóval ne izgulj, engedd el magad és élvezd az időt, mikor együtt vagytok.

L/24

2011. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig ő keres engem.
2011. ápr. 13. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg kéne ezt beszélnetek
2011. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!