Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem tőle vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle vagy még nincs jogom lehet hogy alaptalan?

Figyelt kérdés
megismerkedtem megy egy fiúval (24) aki az exével tartaj a kapcsolatot és több évig is voltak együtt Közöttünk viszont kezd kialakulóban lenni egy kapcsolat igaz még nagyon az eleje, de van hogy 1-2 napra eltűnik. És ha azt kérdezem van e valami baj ilyenkor azt mondja semmi. Tudom hogy igényli a szabadságot és nem is akarom h beszámoljon minden percéről..de azt is látom hogy az exe vissza akarja szerezni. És azt gyanítom ilyenkor vele találkozhat de nem merem elszámoltatni még.. mert lehet hogy nem is vele van és akkor csak veszekednénk hogy éltéken vagyok amúgy meg még kiindulóban a kettőnk kapcsolata és nem akarok házsártoskodni csak zavar ez a helyzet féltékeny vagyok mert sokszor megjártam az "exekkel".. Nem tudom hogy viselkedjek vele most..
2011. jan. 20. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én rákérdeznék,az tuti. Most az elején vagytok,de ha ő oda jár,akkor a végén lesztek. Jobb tudni! Nem?
2011. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!