Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS nem tudom mit tegyek. Megkérdezzem tőle még egyszer h mit gondol rólam vagy h miért viselkedik így? Szerintetek szeret? :O

Figyelt kérdés

3 éve a suliban piszkált egy srác,bunkózott.elhívtam a folyópartra h beszéljek vele h miért csinálja ezt.elmentünk sétálni,aztán megcsókolt és adott virágot is.ő ekkor 11 éves volt és 12.

pár napra rá nem szólt hozzám és úgy csinált mintha nem történt volna semmi.

én azóta a sétálás óta iszonyatosan bele vagyok zúgva,nem tudom elfelejteni...

a három év alatt (ami eltel_) nagyon sokat bántott,pl.ha beszéltünk msn-en akk átmásolta másnak a beszélgetést vagy bunkó volt és nem értettem.

aztán tavaly mikulásbulin (xDD) megcsókolt...

aztán elkezdett fogdosni...bevallom nagyon jól esett mert úgy éreztem törődik velem vagy nem is tudom...

d más lányokat is fogdosott és ez iszonyatosan féltékennyé tett...:(

aztán osztálykirándulás...aludtam az ágyon és éreztem ahogy simogatja a hajamat :$ :DD annyira jó volt...

a három év alatt volt 2 távkapcsolatom is az alatt "elfelejtettem" őt...

aztán amikor "szakítottam" a távk. barátommal akk megint megszerettem...

tegnap este banketten beszéltem vele vagyis majdnem...:(kihívtam az udvarra elkezdtünk dumálni,megkérdeztem h égis mi ez az egész h bunkó aztán kedves aztán megint bunkó...

már majdnem elmondta amit akart amikor az osztálytársak elvitték mellőlem bulizni :(

nem tudom miért szeretem ha ilyen gonosz volt velem .(

nagyon elkeseredtem h nem tudtam kideríteni mit gondol rólam..:'( rengeteget szoktam sírni miatta és próbáltam megutálni de nem megy ::::::'(


2011. jún. 23. 07:17
 1/2 pofon ***** válasza:
Az a baj,hogy te fülig szerelmes vagy belé.Az a valaki pedig tojik rád és kihasználja,hogy tetszik neked így próbál nagymenősködni baráti körében.Lehet,hogy tetszesz neki de többre becsüli a barátait...ha kihívóan öltözködsz,lehet hogy jobban megtetszesz neki,de az még nem változtat azon,ahoyg eddig viselkedett veled
2011. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14 évesen hová mentek bulizni? csak kiváncsi lennék.


Amit leírtál: tipikus "meghúzom a kislány haját, ha tetszik" viselkedésnek tűnik...


Persze nem ismerlek titeket.


Mivel az esetek döntő részében egy tufa paraszt, nem látom értelmét, hogy megnyílj előtte, és bevalld neki, milyen fontos neki. Visszaélne vele.


Kegyetlenségnek hangzik, de kezd el MÁS IGAZI EMBEREK felé nyitni. És töröld le az msn-t a gépedről. mert kinyírja a rendes kapcsolatokat. Ismerkedj, barátkozz, hátha megtetszik egy másik fiú, aki úgy viselkedik veled, ahogy megérdemled, és nem úgy mint egy ronggyal.


Mert ha jó látok ez a gyerek bunkó volt veled mindig, aztán néha lesmárolt.


Szólt hozzád idén kedvesen egyszer is?

2011. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!