Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem aggódtatok emiatt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem aggódtatok emiatt? Vagy teljesen alaptalan a félelmem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mindig attól félek, hogyha majd megcsókol egy fiú, akkor rossznak találja a szájízemet... Pedig naponta 2x mosok fogat, de akkor is félek.:( Vagy nem is lehet érezni, ha megcsókolsz valakit?

Még nem csókolóztam, szóval elég tapasztalatlan vagyok e téren.

15L


2010. jún. 7. 19:09
 1/7 nielindi ***** válasza:
100%
tic tac, ez az én taktikám.
2010. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megleheled a kezed akkor érzed majd.. de az idegességtől is kiszáradhat majd a szád, érdemes elsőnek rágoval probálkozni :)
2010. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem büdös a szám, vagy legalábbis nem érzem, de azért ha egy hot dog után odaállítok hozzá, az nem túl kellemes.:D És amúgy a rágó íze nem idegesítő?:D
2010. jún. 7. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első csókom 14 évesen történt, buszon, utazás közben. :) Nagyon jóra sikeredett. :) A lényeg, hogy mindkettőnknek mentolos (rágós) volt a szájíze és nagyon "finom" volt. Szóval nem igazán lehetett mást érezni, pedig ittunk alkoholt is stb. És ha tictac-ot szopogatsz vagy rágózol, akkor nincs mitől félned. :)

15/L

2010. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsó, meg persze a többieknek is! :) Megnyugodtam, tic-tac, vagy rágó pedig mindig lesz nálam. :P
2010. jún. 7. 19:26
 6/7 anonim válasza:
Amikor én csokoloztam is féltem de utána nem mert a pasim is mondta h ö is azt hitte h más lessz de igazábol kb ugyanojan a szánk ize lehet ti sem fogjátok érezni az izét ha meg lessz nálad tic tac meg rágo akkor nagyon a csucson leszel mert egyenesen élvezet lessz a mentolos száddal csokolozni xDDD :DDDDDD
2010. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Várom már az elsőt. :P Csak én nem vagyok az a fajta, aki bárkivel leáll, majd ha tényleg szeretem...:)
2010. jún. 7. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!