Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, és szörnyen érzem most magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában kialakult egy baráti köröm akikkel eljárok bulizgatni és ez zavarja őt, mert eddig rajta kívül nem volt kivel eljárnom, és ha ő "kanbulira" ment (ahova egyébként egyik haverja mindig viszi a barátnőjét) addig én otthon ültem és vártam h hazaessen. A legjobb barátját - akivel kivétel nélkül mindig el szokott járkálni - pedig rühellem, mert egy önző, haszonleső suttyó, csak ő ezt nem veszi észre... Azon vesztünk össze, hogy én megemlítettem neki h ő is ismerkedhetne másokkal, akik sokkal normálisabbak, ő pedig felhúzta ezen magát h mit szólok bele stb, és ahol elpattant a húr: azt mondta h amióta eljárok, azóta olyan hülye lettem mint a segge. Veszekedtünk, aztán fogta magát és hazament.


Azért szar ez a helyzet, mert 20 km-re lakunk egymástól, hétköznap nem tudunk talizni (suli miatt) csak hétvégén. Elterveztünk mindent, hogy ma mentünk volna vásárolni, főzőcskéztünk volna meg mozi, csak hát hazament... Nagyon mérges voltam, írtam neki egy smst is h ha hazamegy én többet nem állok szóba vele. Egész nap olyan rosszul éreztem magam emiatt h itt lehetne de nincs... és holnap már utazhatok vissza a suli miatt másik városba... Nagyon rossz, tanácstalan vagyok. Mit tegyek?



2012. dec. 1. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, bár szerintem igazad volt és inkább neki kéne magát szarul éreznie. Kicsit impulzív a srác. Szerintem ne tegyél semmit, ha fontos vagy neki, akkor keresni fog és bocsánatot kér. 21/L
2012. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs elég kommunikáció köztetek szerintem,főként a másik dolgaival kapcsolatosan,illetve nem tudjátok elfogadni a másik véleményét. :) ebből később is gond lesz,ha nem beszélitek meg normálisan egymás között.Mondjátok el egymásnak a saját álláspontotokat,fogadjátok el egymás dolgait,vagy megalkuvás is lehet te is egy kicsit és ő is.Megfelelő mértékben kell a másik véleményét is figyelembe venni,hiszen valószínűleg jót akar. :)
2012. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!