Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim az mondta? (tobbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim az mondta? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
...."Tuzbe tenem a kezem erted de nem tudom hogy ha megeri" olyan 2 hete mondta de ezt nem tudom elfelejteni. Mit jelent nem bizik bennem? Vagy mi??? segitsetek.... koszi a valaszt elore is
2012. dec. 8. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én is aggódnék. Ha barátod ilyen értelmetlen mondatokat mond, akkor ott már lehet valami gond. Mégis milyen mondat ez?! "nem tudom hogy ha megeri"? Ez mégis hogyan kapcsolódik az előbbi néhány szóhoz?!
2012. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, vagy te nem tudsz fogalmazni, vagy ő.
2012. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiállna érted mint általában a rendesebb pasik,de úgytűnik a te fiúdnak több bizonyíték kell hogy te igenis rászolgálnál,vannak ilyen emberek is,kicsit többet kell velük dolgozni a bizalom terén.
2012. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kisebb vitank volt es ezt mondta.... szoval ugy hogy "eddig megbiztam benned de nem tudom..." es ez utan mondta azt... de az ota megvaltozott... es nem tudom mit gondojak segitsetek :(
2012. dec. 8. 16:07
 5/8 A kérdező kommentje:
16:05 jol irta
2012. dec. 8. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Húha, kering rólad valami pletyka? Vagy adtál rá valami okot, flörtöltél valakivel, vagy hazudtál neki valamiben? Akár apró dolog is lehet, ami neked fel sem tűnt.
2012. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor magyar fordításban ez a mondat azt jelenti: "tűzbe tenném érted a kezem, de már nem tudom, megéri-e"?
2012. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16:09 lehet valami pletyka mert hazudni nem hazudtam
2012. dec. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!