Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim viccesen ugyan, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim viccesen ugyan, de azt mondta tesómnak, hogy de jó vagy bébi, mert jót főzött. Ti ezen nem akadnátok ki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem örülnék neki. Az jól esne, hogy dicséri a családom, jelen esetben a tesóm főztjét, de azt meg lehet tenni úgy is, hogy "fúúú de finom ez a kaja" ha már ilyen lazacsávó, nem kell bébizni a tesómat.
2012. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Ez az oldal azért van, hogy olyan kérdéseket tegyél fel, aminek értelme is van! De lássuk be, te hülye vagy... Jobban jársz, ha megtanulsz akkor főzni, te kombinálós ökör...
2012. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne akadj fel ezen. Ha szeret, egy tányér levesért nem fog megcsalni...
2012. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Macs1209 ***** válasza:
61%

Pfff. Ekkora hisztit...

Én telóba úgy köszönök régi csaj barátnőmnek, hogy

"Hi Baby, mi újság?" Ha van barátnőm, és ott ül mel-

lettem, akkor is. Semmi nincs benne...


Miért kell ott is dolgokat hallucinálni, ahol semmi nincs?

2012. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy megcsal vele,mert nyilván nem. De miért kell becézgetni úgy másokat, ahogy sokszor engem is hív?
2012. jan. 24. 18:27
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
kombinálós pics@
2012. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért kell ennyire lehordani a kérdezőt? :S

Feltett egy kérdése amire választ vár nem pedig azt hogy nekiessetek. Ha nem tetszik a kérdés ne válaszolj rá.

Kérdező ha téged ez ennyire zavar említsd meg a párodnak,hogy ez neked rosszul esik.

2012. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Ahham... és ennek az lesz a vége, hogy szerencsétlen srác nem beszélhet lányokkal, a lány hisztizik majd egy jelentéktelen fészbúk kommenten, csak mert lánynak írta a srác...

Csak nem magadraismertél kedves utolsó?

Ja és én nem estem neki a kérdezőnek. Normálisan válaszoltam.

2012. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kedves utolsó ezekszerint te is baromira túl kombinálsz mindent. Én is furán érzem magam, ha a párom úgy becéz valahogy mást, ahogy mi becézgetjük egymást, amit MI találtunk ki egymásra és nem esik jól. Ettől függetlenül semmi bajom a lány barátaival, azzal sem ha facebookon üzengetnek egymásnak. Az egyetlen kérésem az volt, hogy ne becézgesse őket úgy, ahogy engem szokott és kész...
2012. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem kombinálom túl, hanem így jártam, illetve csak majdnem , mert nem hagytam, hogy elszigeteljen a lány ismerőseimtől az exem. Nem bírta felfogni azt, hogy hiába más lányokhoz is kedves vagyok (akiket mellesleg 10-12 éve ismerek), attól őt szerettem.
2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!