Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim viccesen ugyan, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim viccesen ugyan, de azt mondta tesómnak, hogy de jó vagy bébi, mert jót főzött. Ti ezen nem akadnátok ki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azoknak különösképp, akik segíteni is próbáltak!
2012. jan. 24. 19:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es... aláírom, hogy vannak ilyen lányok, de alapjáraton egy NORMÁLIS nőnél egy NORMÁLIS kapcsolatban nem a kedvességgel van a probléma. Az én párom előttem elég kicsapongó életet élt, de azokat a lányokat akiket sok sok éve ismer bemutatta nekem, láttam hogy a kapcsolatuk valóban csak haveri, azt is láttam, hogy még nem is igen a párom "esetei" ilyen téren, így aztán megnyugodtam és csupán annyit kértem, hogy ne szólítsa őket úgy, ahogy engem szokott, amikor hozzábújok, vagy amikor azt mondja, hogy szeret, mert igenis megforgatja a kést a szívemben azzal, ha úgy nevez mást is ahogy engem szokott ilyen "intim" helyzetekben. Ez a becézgetős dolog hagy maradjon meg nekünk, a barátokat miért nem lehet nevükön szólítani?

Ilyen szempontból teljesen megértem a kérdezőt, de mostmár kicsit eltértem a témától és ezért elnézést kérek.

2012. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!