Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan bántott meg akit szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan bántott meg akit szeretek, hogyan tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés
Elhagyott, próbáltam futni utánna (nem tolakodóan) de csak az lett, hogy durván elküldött. Ez nagyon rosszul esett, még sose bántottak meg ennyire, nem a mondtat miatt amit mondott (mert semmi megbocsáthatalan nincs ebbe) csak egy olyan mondta ezt akit szeretek. Egy suliba járunk ráadásul és kezd gyűlöletté átmenni a szeretet. Nem tudom feldolgozni ezt az egészet, arra is gondoltam,hogy visszaadjam valahogy neki ezt a fájdalmat..egyszerűen nem tudok megbarátkozni a helyzettel
2012. dec. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne adj vissza semmit, inkább lépj túl rajta. ő már rég elfelejtett téged, tedd azt te is. aztán már csak úgy fogsz rá emlékezni, mint egy régi kalandodra
2012. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem. Majdnem velemis pontosan ez történt.

1. Hallgass zenét!

2. Legyél minél többet a haverokkal.

3. Keress egy új lányt akit szerethetsz!


Igaz nekem mindezt elsajátìtaní volt egy kis idő (fél év) de most sokkal jobb a közérzetem. Ráadásul bnőm is van aki egyelőre nem bántott meg semmivel. Megjegyzem azzal a csajjal amelyik megbántott nem jártam. Gondolom te se...


Sok sikert, bajtárs! :)

2012. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező lány.
2012. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, 16 éves
2012. dec. 10. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, akkor bocsi. :S
2012. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!