Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki az aki soha nem tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki soha nem tetszett egyetlen egy lánynak sem mert annyira csúnya, de közben jó humora van meg dumája?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok ? és arra céloznék,hogy EGYETLEN EGYNEK SEM,tehát nem olyanra,hogy csak annak nem tetszetek, aki nektek tetszik, hanem az általatok "csúnya, kövér" nőknek mondott lányok is beleszámítanak !

2012. dec. 10. 15:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem is volt soha párkapcsolatod ?
2012. dec. 10. 16:14
 12/19 anonim ***** válasza:
Volt, de nem sok, és nekik se tetszettem. Vagy magukat, vagy engem vertek át azzal, h a külsőm ellenére is tudnak szeretni, így nem is tartott sokáig egyik esetben sem.
2012. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mit mondasz, hanem az, hogy hogyan mondod. Van egy haverom, aki finoman szólva sem sikeres a nőknél. Nagyon csúnya lányoknak tetszett már, de az olyanokkal akik 40-50 kilóval nehezebbek nála, nem tud mit kezdeni. Halálian jó humora van, de ha csaj lennék, nekem se tetszene. Nem valami férfias a kiállása, valamint a hangja sem az. Kisugárzásra is mint egy riadt kölyök inkább, mint egy 25 éves férfi.
2012. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor voltaképp nem számít a humor meg a duma, ha nem férfias a kiállásom ?
2012. dec. 10. 16:48
 15/19 anonim ***** válasza:

Hacsak nem vagy tini - köztük mostanában divat a férfiatlan fiúkat szeretni -, akkor bizony az fontos, hogy férfias legyél.

Azt viszont nem tudom, mitől lesz valaki férfias. Például a barátom annak látom, pedig nem egy don juan-típus, egymagas velem, és nem is egy nagy szépség. Mégis a kiállása, viselkedése olyan, hogy elalélok tőle. Van benne valami plusz, amitől férfias lesz. Ezt a pluszt kellene talán neked is megtalálnod.

2012. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én még egy lánynak sem tetszettem, mert nagyon ronda vagyok, ha rám néz valamilyen csaj, egyből kiül az undor az arcára. Ez van, már kezdek hozzászokni.

Amúgy a dumámmal nincs nagy gond, kb. bármiről elég jól el tudok beszélgetni, elvileg a humorommal sincs nagy probléma, csak a kinézetemmel, de azzal nagyon.

A férfiatlan is igaz lehet rám. Alacsony vagyok, viszonylag magas a hangom (telefonban sokszor hitték már, hogy gyerek vagyok), és az arcom is elég kisfiús sajnos (többször még most is elkérik a személyim, hogy vagyok-e már 18...) Növesztenék magamnak szakállat, de nem nő. :( Illetve nő, olyan 30-40 szál kb, azok nagyon kitartóan tudnak nőni, de több nem (azokat meg inkább akkor már leborotválom, mert így inkább gáz lenne ha meghagynám).

2012. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja és 26 éves vagyok, ez lemaradt, és sosem volt párkapcsolatom sem, sőt még kezét sem fogtam meg lánynak.
2012. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Próbálkoztál már lányoknál egyáltalán ?
2012. dec. 10. 21:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Naná, hogy próbálkoztam. Egész pontosan mára már 142 lánynál. Neten, utcán, boltban sorbanállás közben, könyvtárban, tömegközlekedési eszközökön, egyetemen stb. Persze az első elutasítások után komoly önfejlesztésbe kezdtem, mind a külsőm, mind a belsőm tekintetében. De eredményt nem hozott. És persze a lassabb, előbb barátkozzunk utat is kipróbáltam, mindnél az lett a vége, hogy maradjunk inkább barátok. Mindnél az volt a kifogás, hogy ronda vagyok (nem egy lány elég bunkómód közölte ezt velem). Szóval már kezdek beletörődni, hogy egyedül fogom leélni az életem, csak mert a természet ilyen külsővel átkozott meg.
2012. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!