Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17éves vok és még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves vok és még nem volt egyetlen pasimse. Mért? Asztmondják hogy nem is vagyok csunya. Akkor mi van de mért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És ha találtam egy normális pasit az is csak a testemet akarta
2008. szept. 27. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jól nézel ki, de belül vannak a gondok, de fene se tudja, ha Te nem jöttél rá, egy rakás idegen honnan tudná megmondani, aki sosem beszélt veled és sosem látott?
2008. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
mert hülye vagy. bocs, de valakinek meg kellett mondania...
2008. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Az írásod olvasva valószínűleg beszélgetni se nagyon lehet veled! Ne csodálkozz, hogy csak a tested kell nekik!
2008. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
Szia! 17 évesen még a tanulással voltam elfoglalva. Neked is erre kellene koncentrálnod. És hidd el a Te életedben is el fog jönni a megfelelő társ, légy türelemmel.
2008. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha megtanulnál helyesen írni és két mondatot a magyar nyelv szabályai szerint megszerkeszteni, a pasikat sem kizárólag a tested érdekelné.
2008. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gon:) éld tovább az életed. Én pasi vagyok, 21 éves, és nekem meg bnőm nem volt sose:)
2008. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HALI NEKEM 22 ÉVES KOROMIG AZT SEM TUDTAM HOGY KELL SMÁROLNI DE ÉN SOSEM AGGÓDTAM EMIATT ÉS VALAHOGY A SEMMIBŐL ELŐBUKKANT A MOSTANI BARÁTNŐM ÉS AZÓTA IS EGYÜTT VAGYUNK IGENCSAK RÉG ÓTA
2008. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!