Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogom még valaha látni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom még valaha látni, mit gondoltok? Ajjj

Figyelt kérdés
Vicces történet, és picit butuska is, de ez olyan különleges volt, sosem tapasztaltam még ilyet. A villamoson történt, velem szemben ült a pasi megállókon keresztül vizslattam, nagyon tetszett, aztán jött a megálló ahol leszállni készült, észrevette,hogy nézem, még mindig néztem ő is engem, hosszan szemeztünk,majd felállt, rámkacsintott, elkaptam sajnos a fejem,mert zavarba jöttem ,aztán néztem ahogy leszáll :( esélytelen, hogy újra lássam valaha igaz? tű a szénakazalban, stb...
2012. dec. 7. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, a lényeg, 20/L
2012. dec. 7. 21:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem túl valószínű, hogy látod majd őt (főleg egy nagyvárosban), de valami minimális esélye talán lehet. Igaz, velem egy kisvárosban történt meg az eset, de egy lányt egyetlen délelőtt leforgása alatt háromszor láttam.
2012. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van valami ilyen oldal. "veledutaztam.hu" azt hiszem

esetleg próbáld meg ide leírni a sztorit, hátha olvassa és magára ismer

2012. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huuuu koszi szepen!!:)
2012. dec. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!