Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy az ember nem érez magában erőt?

Figyelt kérdés

Nem motiválja semmi? csak úgy van.. pedig volna mit tanulnom, így a vizsgaidőszak előtt, de mintha semmi nem érdekelne..

semmi nem dobja fel a kedvem. nem tudok semminek úgy örülni. pedig nem ilyen voltam

mitől van ez? mitől múlna el? nektek is volt ilyen időszakotok?


21/N


2012. dec. 7. 07:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom az egyetem alatt.

Eléggé belefásultam a dolgokba mind magánéletben,mind ami az egyetemet illet. Nem tudom meddig tartott de már nyoma sincsen.

Azóta véget ért a 6 éves kapcsolatom és elkezdtem dolgozni..úgyhogy felpörögtek az események :)

22/N

2012. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szexelj
2012. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
visszamennék az időben egy jó 7-8 évvel.. bíztam magamban, csináltam a dolgom, kérdés nélkül, semmi miatt nem aggódtam és örültem mindennek, teli voltam életerővel.
2012. dec. 7. 10:01
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
kondizzál , és akkor lesz erőd mert emelgeted a súlyokat.
2012. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
te IQfighter
2012. dec. 7. 10:24
 16/18 anonim ***** válasza:
A szerelem a szex és az egyéb mozgások ezen tudnak segíteni.
2012. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem vagy 8 év óta mindig ez van. Persze fizikálisan csúcson vagyok, azzal okés vagyok, de lelki erőm az egyenlő a dupla zéróval. Egyszerüen egy totál melankolia fazkalap vagyok. Kb. a halálsoros/életfogytigosok néznek ki ilyen elkesredett pofával a fejükből mint én. Egyszerüen valamiért képtelen vagyok a társas együttélésre, nem vonzz az egész, utálok mindnekit, mindenütt stresszelek, feszült vagyok, nem oldódok, és frusztrál mindenki. Egyszerüen egy idegbeteg szar kaszton kívülivé váltam. A nőkkel még ennyire se vagyok képes komunikálni. Pedig a szexre vágyom ,csak őrájuk mint személyekre nem vagyok kíváncsi ismerkedé szintjén. Üres szar az egész. Egyébként ha ok nélkül vagy ilyen ,akkor te depressziós vagy. Egyértelmű gyógyszeres kezelés. Ha te okkal vagy ilyen, akkor depresszív vagy, ezt az okok felismerésével és kiküszöbölésével remekül lehet gyógyítani, de csak ,ha te is akarod. Főleg te kell hogy akard.
2012. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs elég Midi-chlorian a véredben.:D
2012. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!