Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szedhetem ki belőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedhetem ki belőle, hogy kavar e mással is? Nagyon el vagyok keseredve. Leginkább fiúk válaszoljanak.19/N

Figyelt kérdés
3 hete "kavarok" egy sráccal(21), és az utobbi egy hétben nagyon furcsa lett, el maradozik otthonról, most is felhívtam hogy merre van, annyit mnodott hogy most leteszi mert hideg van kint, fázik... Nem szeretném ha úgy érezné hogy be kell nekem számolnia, de nem szeretek második lenni. Óvatosan zsákutcába kéne vezetnem, hogy elárulja, eláruljon legalább valamit. De hogyan??

#kavarok #bízzak benne
2012. dec. 6. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ugy viselkedik ahogy szeretnéd keress mást. Nemnagyon tudod kiszedni belőle max ha telojában bennehagy smseket vagy hivásokat.
2012. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgysem fogja elárulni saját magát,még ha van más is a képben,akkor sem fogja beismerni.Egyébként meg,ha komolyabban érdekled,azt látni fogod a viselkedéséből,például sűrűn keres,és nem kell beszámoltatni a dolgairól,magától elmeséli azokat.Persze most pont,hogy furcsán viselkedik,tehát én is élnék a gyanúperrel,hogy nem feltétlenül kötődik Hozzád annyira,mint Te Hozzá.Ki tudja,ki,vagy mi fér bele az életébe ilyen hozzáállással.
2012. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy 3 napja csúnyán össze vesztünk azon hogy én kikérdezem mikor hol kivel mit csinált, mert én többet akarok tőle... ő még várna a kapcsolattal... És mindig gyanakodok...
2012. dec. 6. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne senki a képben, akkor elmondaná, mert csak az jön ezzel az ostoba "miért kéne beszámolnom" dumával, akinek rejtegetnivalója van. Különben elmondaná, hogy csak a boltban volt szörpöt venni...

Ha megtudod mivel lesz jobb? Ne hívogasd, hagyjad, majd keres, ha akar valamit...

2012. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!