Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
A barátom elmegy külföldre dolgozni hónapokra! Nagyon szomorú vagyok! Nagyon fog hiányozni.. nem tudom mit csináljak,hogy kicsit megnyugodjak! Szerintetek mit adjak neki ajándékba,amiről mindig eszébe fogok jutni!!!
2012. júl. 16. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Terhességi tesztet.
2012. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Készíts egy karkötőt vagy nyakláncot amibe belé teheted a magadról készült képet.
2012. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hónapok szex nélkül...mi lesz veled, na meg vele. biztos egy egy alkalmi bejön neki odakint.

Most gondolj bele, majd kiveri magának ha kívánja?kétlem. Az lenne az ideális,hogy addig különváltok mindenkii megy a saját feje után, ha meg visszajön folytatjátok.


Kérdésedre, add neki egy kedves tárgyadat, közös képet,ilyesmi

2012. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mit adjak neki ajándékba,amiről mindig eszébe fogok jutni!!!"


Írj neki sok felkiáltójelet, hogy jusson neki is minimum három minden kérdő mondat végére.

2012. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Szedjél seduxen-t!


2. Adj neki maradandó hegeket, arról mindig te fogsz eszébe jutni! Az én hegemről is a néhai kutyám jut mindig az eszembe mert ő csinálta.

2012. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!