Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? El vagyok keseredv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? El vagyok keseredve, mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve van barátom,és amikor tudunk, találkozunk,egymásnál alszunk stb. Viszont az a gond,hogy nálunk nem igazán sok a pénz,tehát így nem tudunk arra sem költeni pluszban,hogy barátom rendszeresen nálunk egyen stb..persze mindig megoldjuk,de ebből sok veszekedés származik itthon,utólag visszakapom hogy ez így nem jó, és hogy most pl két hétig ne jöjjön át vagy valami. Ez viszont szerintem nem fér bele egy kapcsolatba, hogy néha tudunk talizni,néha meg nem..Persze hozzá tartozik, hogy én is át szoktam menni,de az utazás is 600nál kezdődik,szóval majdnem ugyanaz.. Nektek mi a véleményetek erről? Ne jöjjön át a barátom és béke legyen itthon,vagy jöjjön és utólag mindig menjen a veszekedés? Egyik sem megoldás..mit tennétek a helyzetemben? bocsi,ha hosszú lett.

16/L


2012. júl. 5. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy városban laktok?

Milyen messze egymástól?


Aludj te inkább náluk.Én például én mindig azt szerettem, ha a barátnőm alszik nálunk.

2012. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valamire igényeld meg a mák kártyát aztán 90% kedvezménnyel utazhatsz erre arra XD helyi járatos járművek meg ingyen vannak :D


szóval ha van valami tartós betegséged igényeld meg :D

tartós betegség asztma reflux vagy más dolog

2012. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy háromnegyed órányira lakunk egymástól .. én városban,ő egy közeli faluban lakik..és igen,pont ez az hogy én sem szeretek máshol lenni,inkább azt szeretem ha nálunk vagyunk.. a kártya meg nem megoldás semmire..
2012. júl. 5. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:

És ha vállalnál diákmunkát?

Elég nehéz lehet a helyzeted. De majd biztos lesz munkátok mindkettőtöknek, és akkor megoldódik a problémátok.

20/l

2012. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21:50 olcsóbban mennél a barátodhoz :)
2012. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen olcsóbban mennék,de nincsen tartós betegségem,hogy igényelni tudjak .. diákmunkára már jelentkeztem,remélem tudok majd menni..
2012. júl. 5. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Szomorú, de sajnos a szocik és viktorka is elintézte hogy ilyen legyen! Szerintem mondd meg őszintén a fiúnak! Ha értelmes és normális akkor nagyon megértő és jófej lesz, és nemcsak hogy nem fog haragudni még tekintettel s lesz rád a szüleid előtt! :)

28F

2012. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy nem egy lakhelyen laktok.


Nekem sokáig az volt a helyzet, hogy amikor mentem a barátnőmhöz, sétáltam.Nekem is 45 perc volt az út, pedig mi egy városban lakunk.

Vonat nem jár a két helységen át?-Mert ha igen, akkor tudnál maximum bliccelni.Ha nincs közötte még egy falu, akkor maximum azt mondja a kalauz, hogy nincs jegyed, hogy a következő megállónál szállj le, ami neked tökéletes.


Ahogy egy előző írta, az akármilyen kormánynak aki éppen van, nagyban lehet köszönni, hogy ilyen sz.rság van nagyon sok helyen.Emiatt még bűntudatodnak sem kell lenni, ha erre gondolnál:)

2012. júl. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából,ha busszal megyek, akkor is át kell szállnom a következő városban,és onnan megy busz a faluba.. gyalog nekem órákba telne eljutnom:S Vonat pedig nem áll meg a közelben.. köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. júl. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!