Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok keseredve. Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok keseredve. Vélemények?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal és már akkor mondta hogy ő el akar majd hívni randevúzni,hát igy is lett megbeszéltük a találkát,kb rá 1 hétre,de addig mindig írt és elvoltunk, tök aranyosnak találtam, mindenről el tudtunk beszélgetni .Majd a randi után másnap beszéltünk és mondta,h ő nem akar komoly kapcsolatot és ezt már akkor tudta mikor elhívott engem,de végig eljátszotta h mégis akar,adott jeleket.Vélemények?Mit gondoltak miért akart találkozni?Nekem nem áll össze a kép,ja és 1,5 hónapja szakitott 3 éves kapcsolata volt. Mondtam neki, h én tisztába vagyok azzal h 3 éves kapcsolatot nem lehet 2 hónap alatt sőt akár soha nem lehet elfelejteni, de arra számítottam, hogy majd párszor összefutunk és kitudja talán kialakul vmi. De totál nem értem miért akart akkor találkozni, azt mondta h azért mert nagyon ófejnek talál, és bejövök neki. Ja és azt hozzáteszem, h étterembe akart vinni, szóval nem kevés pénzt rám akart költeni, és annyit mondott arra, hogy nem is mondtam, én sem h komolyat akarok, h ő csak komoly kapcsolatot képzelne el velem...:| ötletek?
2012. febr. 17. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szúrd ki az egyik szemét egy ollóval.
2012. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyere cica beszéljük ezt meg egy pár feles mellett.
2012. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:(((
2012. febr. 17. 19:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Én rosszabbul jártam, mert beleszerettem és le is feküdtem azzal, aki utána ugyanezzel jött, hogy ő még nem zárta le az előző kapcsolatát és nem akar belemenni egy újba... Nekem is udvarolt előtte, és egyértelműen úgy láttam, hogy szerelmes. Nagyon nehéz feldolgozni. Úgyhogy inkább örülj, hogy semmi ilyesmi nem történt még, és olyan férfit vegyél csak komolyan, aki minden percét veled akarja tölteni. Mert csak az szeret. A többi, aki meg ilyeneket csinál, szórakozik vagy még magát sem ismeri, és mindenekelőtt önző.
2012. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs túl a volt barátnőjén. Ismerkedik másokkal, az önbizalma növelése, vagy ki tudja miatt...Logikát ne keressél benne. Nem tudom, hogy ilyenkor miért kell másokkal játszani. Túl akar lépni, de közben megbánt másokat..Nem tudok neked jobbat mondani, ne foglalkozzál vele.

20/l

2012. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy te bábu,hogyúgy viselkedj,ahogy neki kedve van hozzád és érj rá bármikor összefutni,hátha alakul valami.

Hhagyd a pics*ba én mondom!

2012. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólóknak.!:) igen, talán ez lenne a legjobb ha hagynám, csak nem könnyű. És a logikát keresném..pedig okos pasi.. és várná az ember, h valamit valamiért csinált..:\
2012. febr. 17. 21:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Hiába okos pasi, ha az érzelmek uralnak egy embert, akkor sok ostobaságot tud elkövetni...
2012. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és azóta megint 2x keresett, nem értem, hogy mi van..:\ nagyon kedves velem, és eléri h beleszeressek...:|
2012. márc. 4. 01:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak le akart fektetni, vagy csak lelki szemetesládának kellettél. Szerintem hanyagold a srácot.
2012. márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!