Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények erről a szituról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények erről a szituról? Jól tették a szülei, hogy eltiltották tőle?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre e írom ki a kérdést,előre is elnézést ha nem.

Az egyik nagyon jó barátomról kiderült,hogy 17 évesen egy 34 éves nővel kavar.A szülei megtudták,és most hatalmas a botrány.Nem is azzal van a problémája a szüleinek,hogy nagy a korkülönbség hanem,hogy a nőnek van 2 gyereke.+-ban az anyukája közölte vele,hogy ha nem szakít a csajjal,vagy feljelenti a nőt,vagy öngyilkos lesz.Erre a gyerek szétverte a fél lakást otthon.De hiába is mondjuk neki,hogy felejtse el a csajt,állandóan csak azzal van,hogy szerelmes a nőbe.Nagyon aggódok,hogy valami éri az ismimet mert elég labilis mostanában.Nem veszi észre,hogy tönkre teszi a fiatalságát.Vélemények?


2012. jún. 27. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak múló fellángolás a részéről, nem hiszem, hogy tartós lesz...
2012. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pff, egy taknyos mit akar egy felnőtt nőtől? Meg fordítva is érdekel
2012. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem normális, ha az anya feljelentéssel és öngyilkossággal fenyegetőzik, illetve ha a gyerek szétveri a lakást.

A fellángolás egy fiatal fiú és egy idősebb nő között szokványos eset ( Mrs Robinson, ha valaki érti:) ), és az általános végkifejlet az, hogy ez a kapcsolat szépen kivirágzik, majd gyorsan elmúlik.

Nem teszi tönkre a fiatalságát, csak éppen kipróbál valamit, amiről egyébként sok tini fantáziál....

He ki tud majd lépni belőle, akkor ez csak egy megtapasztalás marad.....

2012. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és az egészben az a legszebb,hogy az ismim ugye a botrány után,felhívta és mondta a nőnek,hogy nem talizhatnak többet.Erre a nőci elkezdett bőgni,mert hogy ő mennyire szereti.Azóta is hivogasa,emaileket ír neki.Egyszerűen nem hagyja békén.Komolyan nem értem egy 34 éves nőnek ennyire nincs esze??
2012. jún. 27. 09:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Poremba Éva... ))) Ki emlékszik erre a dalra?

"Kék zakóm hajtókáját

gallérjára hullt korpáját

zsíros kamasz hajamnak

összes drótszálát

Poremba Éva simította le.


Kék nadrágomnak fehér foltját

nadrágomnak gyűrött hajtókáját

lábam közé gyűrt éjjel

minden párnáját

Poremba Éva simította le.


Kék zakómban hordom azóta is

hajtókám alatt van azóta is

bőröm alá jól odabújt

Poremba Éva, szegény

úgy, ahogy rá annak idején.


Vége úgy lett, ahogyan lehetett

ő férje előtt szégyenkezett

talán arra várt, hogy majd

valahova elviszem én

Jó, de hova? -kérdezem én

Innen hova? -kérdezem én


Ő szégyellt, és szégyelltem én

túlkoros ő és kortalan én

így köszöntem végül is:

Kezit csókolom én!

A férjével jött annak idején.


Talán arra várt, hogy én elviszem

így nem vitte végül el senki sem

minden fehér foltomat ő törölte le

az ő lábam közé gyűrt ideje..."


De szép is volt... mi ebben a nem szép?

2012. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól tették a tiltást, én is tiltottam volna a helyükben.

Ilyen nőnek meg nem tudom azt sem, minek szűlt gyereket. Ez még anyának sem való.


Nem köcsögösködésből, de ez akkor sem normális. 2 gyerekkel leáll egy olyan fiúval aki szintén a fia lehetne? és mit gondolnának a gyerekei? főleg ha lenne egy olyan idős, mint a palija? Testvérként nézne rá, mégis hogy gondoskodna a gyerek a gyerekekről?


a 17-éves részéről még oké hogy vonzódik a nőhőz, de legalább a nőnek lehetne némi esze, mert úgylátszik hogy nincs. és a gyerekei se lesznek mások, a nevelés miatt.

2012. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És minek szólnak bele,istenem,hadd élvezze ki a nőt,ilyen anyám lenne felrugnák.Mi köze hozzá?A fia felnőtt férfi,ossza be,majd ha nem akar vele lenni akkor nem lesz.

Sokat tanulhat a csajtól szexben miért ne élvezné és használná ki,főleg ha szép bombanő akkor meg egy szerencsés a srác.

2012. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es talán azért mert féltik a fiukat?Vagy neked édes mind1 kivel kavar a gyereked?Akkor le a kalappal előtted.

Etikátlan,és gusztustalan ez az egész.Az anyja lehetne jóformán.A másik a nőnek a 11 éves fia,és a 9 éves lánya így milyen példát látnak??Egy felnőtt nőnek,ha gyereke van példát kéne mutatni,nem azt hogy 17 éves gyerekek után kell futkosni!

2012. jún. 27. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is egy 39évessel vagyok együtt 24 évesen.És eddig vele volt a legjobb.

Én nem szólnék bele,ne legyen idegbajos a nő,ha a fiam vele akar dugni akkor adja neki,csak vigyázzon nehogy a csaj bekapja a legyet :D

2012. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs miért feljelenteni a nőcit, nem bűn lefeküdni egy 17 éves pasival. Még egy kétgyerekes anyának sem.

Tudod mit? Én elhiszem, hogy szeretik egymást. Annyi történettel találkozom itt, amikben 14-15-16-17 éves lányok akár negyvenes pasikkal esnek szerelembe, akkor a fordítottja is lehet igaz.


Ha tényleg szeretik egymást, akkor úgyis együtt lesznek. Anyuci-apuci tiltása ellenére.


Nem mondom, hogy nem fura, de az eltiltás szerintem kicsit erős. Előbb beszélgetni kellett volna, mi merre hány méter, ki ki fia borja.

És ha szülők kicsit többet tudnak a nőről, akkor leülni a sráccal, és kicsit tanítgatni a világ működéséről. Erővel nekimenni egy tinédzsernek nem mindig célravezető.

2012. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!