Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez működhet? Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez működhet? Vélemények?

Figyelt kérdés
Facebookon megismertem egy lányt, aki nagyon messze lakik tőlem. Most 15 éves és 7. osztályos. Én 17 éves vagyok és 11. osztályos. Jelenleg csak netről ismerjük egymást, de nagyon kedveljük egymást. Azt beszéltük, hogy az én közelembe lévő gimibe jönne tanulni, hogy együtt lehessünk, koleszos lenne. De nem tudom, hogy kérhetem e ezt Tőle. Akkor már remélhetőleg OKJ-s szakmai képzésen leszek. Ahol most van ott vannak a barátai, meg ott játszik egy kézi labda csapatba. Nem akarom ezt elvenni Tőle, de egy részem viszont szeretné, hogy velem legyen. Mit tegyek? Az a helyesebb, hogy ha hagyom, ott maradjon, ahol most él, nem? Ötleteket, válaszokat kérek!

2012. máj. 27. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
15 évesen 7. osztályos? Kétszer bukott?
2012. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de én elfogadtam így és szeretem, szóval ne ezen akadjunk fent!
2012. máj. 27. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ennyit belefektetni egy ilyen kapcsolatba. Lényegében nem ismeritek egymást.
2012. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz így is van 1 évetek és az alatt sok minden változhat. Te is megismerhetsz egy másik csajt vagy ő is ott másik srácot, esetleg a ti kapcsolatotok romlik meg. Ezen szerintem még nem érdemes meditálni.
2012. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen találkozzatok előtte, lehetőség szerint egész hétvégékre is. Ott azért sok minden kiderülhet, mert az internet és a valóság teljesen más... (tapasztalat)
2012. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Találkozz vele,ismerd meg. Te egy netről ismert virtuális személyt szeretsz,belé vagy szerelmes. Lehet teljesen más élőben,nem ismered a reakcióit,a hangulatváltozásait,a viselkedését,csak 1 virtuális képed van róla. Nagyon rosszul is elsülhet,nemhogy,csak az ő életét teheted ezzel tönkre,hogy elcibálod az ismerőseitől,de lehet neked sem lesz jó.


18F

2012. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PONYlow válasza:
Szerintem csak utazz le hozzá 1szer kétszer és ismerkedjetek meg.. .de csak egy netes kapcsolatra ne alapozzatok semmit és ne menj bele ilyen baromságba
2012. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először ismerkedjetek meg személyesen is (ez több találkozót jelent) és ha úgy is szimpatikusok vagytok egymásnak és elég elkötelezett a lány, akkor jó az ötletetek.

Barátságról annyit, hogy az általános iskolás kapcsolatok többnyire tönkremennek a ballagás után, a középiskola sokkal meghatározóbb, ott szerzi majd az igaz barátokat.

Ha szereti a sportot, akkor (feltételezem felétek is van rá lehetőség) ott is kereshet csapatot. Ezek nem jelentenek akadályt.


Viszont nem tudom mennyi ideje ismeritek egymást, de mivel fiatalok vagytok így lehet nem a legjobb ötlet, hogy mindent otthagyjon egy kapcsolatért. Persze lehet minden összejönne, de ha esetleg tönkremenne akkor neki lenne rossz. Ezt is érdemes átgondolni =)

2012. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!