Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kellene csinálno...

Nem tudom mit kellene csinálnom! Működhet? Vélemények?

Figyelt kérdés

1éve vagyunk együtt a barátommal! De még soha nem mondta, hogy szeret! Csak annyit, hogy imád hogy hiányzok stb.stb. ÉS szerinte nem mondani kell, hanem éreztetni a másikkal! Csakhogy én egyszer érzem, egyszer nem! Egyszer azt is mondta, hogy ő már kinőtt a szerelemből! (Ilyenkor mindig elszomorodok, hogy akkor minek vagyunk mi együtt?!?)

Az előéletéről tudni kell, hogy az első mindent elsöprő szerelme, akiért mindent megtett, megcsalta és elhagyta egy másik paiért! Ezt valahogy a mai napig nem tudta feldolgozni, ezen nem tud tullendülni! (Szerintem el is tulozza és az egoja miatt nem tudja tultenni magát a dolgon!) A lényeg hogy azóta csak futó kapcsolatia voltak és nem bízik a nőkben! Azt mondja én vagyok az első akiben meg tud bízni és akivel jó együtt lenni és velem komolyan gondolja! Szerintem is jó együtt, de mégis valami hiányzik! Néha irigykedve nézem a szerelmes párokat, akikről már messziről látszik, hogy mennyire imádják egymást! És az is a baj, hogy én se tudom kimutatni az érzéseimet, nem tehetek róla ilyen típus vagyok! A korábbi kapcsolatiamban megszoktam hogy éreztetik velem mennyire imádnak és mennyire fontos vagyok (és én minimálisan viszonoztam ezt), most nem érzek semmi ilyet, van hogy magányosnak érzem magam ugy, hogy kapcsolatban élek!

Attól félek, hogy csak pocsékoljuk egymás idejét, mert lehet tényleg jól megvagyunk, de mégis valami hiányzik! És ha így folytatjuk még 10 év mulva, sem mondjuk egymásnak hogy szeretlek, mert én biztos, hogy nem fogom mondani először! Szerinte meg a nőnek kell inkább kimutatni az érzéseit, szóval ő se fogja!

Még soha nem volt ilyen kapcsolatom, igazából nem is tudom mit érzek! Lehet, hogy nem illünk össze?


2011. máj. 17. 22:17
 1/4 napietus ***** válasza:
100%
nem az a fontos, mit mondotok, hanem hogy mit éreztek. ne ítélj a látszat alapján! lehet, hogy akik a legnyálasabban andalognak az utcán, egy óra múlva otthon épphogy nem állítják egymásba a kést. én sem vagyok olyan, hogy nagyon sokat beszélnék az érzéseimről, ezt nem tartom társalgási témának. a férjem dettó. mégis szeretjük egymást, nem azért mert kimondjuk, hanem azért, mert ez olyan egyértelmű és magától értetődő, hogy nem is kell mondani :) azt sem mondjuk el minden nap, hogy kék az ég, pedig kék...
2011. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Tedd fel a kérdést, hogy összességében elég-e neked ez az ember, akivel éppen kibontakozik szerelmed? Mert ha kevésnek érzed, azt érzed, hiányzik belőle valami, amire te vágysz, ez intő jel!

Ha most nem vagy vele elégedett, később még kevésbé leszel az. Ez esetben ne raboljátok egymás idejét.

2011. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán ha Te kimondanád, ő is ki merné előbb-utóbb. Csak az első nehéz.
2011. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szabadna kivetitenie azt a regi csalodast a ti kapcsolatototokra. Te nem az a lany vagy.


Azt viszont nem ertem, hogy miert varod, hogy o jobban kimutassa az erzeseit, mikor te sem tudod kimutatni es a te esetedben annyival elintezed, hogy mert ilyen vagy. O benne ez hiba, amin valtoztatnia kell, benned meg nem hiba ugyanez?

2011. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!