Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy van egy lányosztálytársam aki az utóbbi időben egyre jobban tetszik,minél többet beszélgetek vele annál jobban oda vagyok érte....ugyan,hogy ő neki tetszem-e azt nem tudom mert ennek jeleit nem mutatja ahogy én sem felé..na de most az a helyzet,hogy én nagyon szegény családban nőttem fel és még mindig tart ez az állapot és tudok róla annyit,hogy ő is hasonló helyzetben van,de olyan tervei vannak a jövőjét tekintve amiben én ha akarnék sem tudnék segíteni neki és azt is tudom,hogy az egyik osztálytársamnak is nagyon tetszik ez a lány aki jelentősen jobb anyagi helyzettel rendelkezik (senki nem tudja,hogy nekem is tetszik a lány) és úgy vagyok vele,hogy inkább átengedem neki a lehetőséget....tetszik is/kedvelem is annyira,hogy az ő érdekeit helyezem előtérbe és azt gondolom,hogy ez a másik fiúval lenne és nem velem....szerintetek helyesen döntenék,ha félreállnék és inkább elfelejteném??


Félre ne értsétek a mondani valómat,nem azt akarom ezzel mondani,hogy pénz nélkül értelmetlen csajozni,csak mivel nézem az ő érdekeit is ezért én úgy gondolom,hogy jobb lenne neki más fiú mert legalább könnyebben tudná azt csinálni amit akar....



2012. dec. 6. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

kit érdekel a pénz?! már ne is haragudj,de ha én lennék a csaj, akkor nem az érdekelne, hogy melyikőtöknek van több pénze,hanem hogy ki kedves,közvetlen,aranyos,odaadó stb.!:) mivel oszátlytárs, közeledj felé..beszélgessetek,vagy véletszerűen menj oda hozzá,kérj tőle egy radírt/vonalzót..kérdezz tőle valamit(mondjuk ha jó matekban akkor hogy tudja e az x feladatot...) stb. először legyetek haverok,hidd el belédszeret!;)


14L

2012. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Én is igazából csak magamban gondolom ezt mert én sz*rban nőttem fel,tudom milyen mikor az ember gyerekkora óta nélkülözik...és ezrét gondolom úgy,hogy emiatt jobb lenne neki más akivel gondtalanabb életet élhetne :)

Már rég óta haverok vagyunk amúgy,csak én nem mutatom ki az érzelmeimet meg egyebek (mondjuk ő se nagyon,vagyis felém nem mutatott még nagyon semmit :D).... igazából a legjobb haverom is alig tud rólam valamit..:)


PONT én tudnék neki segíteni tanulásban mert jelenleg olyan szakon tanulunk amihez én jobban értek :D

na de ezt csak érdekességképpen jegyeztem meg :D értem a mondanivalód,azért köszi :)

2012. dec. 6. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

sosem voltunk tehetősek de szépen éltünk, amikor megismertem az első barátomat, ők épp nagy szrban voltak, sokat randiztunk parkban és sokszor volt h ő fizetett pizzát, fagyit abból, amit azelőtt az asztal alatt odadugtam neki, hogy ne égjen a pincér előtt. Én nem éreztem ezt kínosnak (ő valószínűleg kicsit igen), de nem érdekelt minket a pénz, szerettük egymást. Eltelt 12év, anyagilag megéltünk már szebb napokat is, most épp rosszabb periódusunk van, de még mindig nem téma h ki mennyit ad bele, mert szeretjük egymást.

Ha a csaj anyagias, állj félre, de egy próbát megérne, hogy mennyit ér a te személyiséged, lelked, humorod, egyéb tehetséged a pénzzel szemben. Tudom h sok az anyagias lány, de önként félreállni hülyeség! honnan tudod mik az ő érdekei amikor szerelmes?

2012. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen akkor megpróbálom!!


Mondjuk én pénzt senkitől nem fogadok el tehát én picit nehezebb eset leszek számára :D még haveroktól sem fogadtam el így majd inkább kitalálok erre valamit,ha ilyen helyzet elé kerülök :) (picit önfejű vagyok lehet,de nem baj,én ilyen vagyok )

2012. dec. 7. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!