Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az lenne a helyes ha most huznam kicit az agyat?

Figyelt kérdés
Az este az mondta, a baratom, hogy ma reggel fenn lesz msn-en, en azt mondtam, hogy en nem biztos, erre o azt irta, hogy nemi baj.Mi lenne szerintetek a helyes?1.Legyen bennem buszkeseg es ne lepjek fel?2.Lepjek fel es tegyek, ugy mitha nemis vettem volna fgyelembe amit irt.3.Lepjek fel es ha ir ne irjak vissza.Tudom, hogy nem kell nagy feneket keriteni ennek, de egy kicsit rosszul esett, es hat akarom hogy erezze, amit en ereztem akkor:)Koszonom.
2012. nov. 25. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
minek párkapcsolat 13 éveseknek???:D:D
2012. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szomoru latni, hogy ha kiirsz ide egy kedest, nem valaszokat kapsz, hanem kritikakat.Hat nem 13 eves vagyok kedvesem, es szerintem ez meg egy 30 evesnek is rosszul esne, ha eppen olyan leki allaotban lenne.Koszonom:)
2012. nov. 25. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát ha te neked 30 évesen ilyen a gondolkodásod akkor:


- 1. sajnálom a barátod őszintén

- 2. hazudsz magadat csapod be és te is szégyeled és tudod hogy idiótaság de mégis hitegeted magad tehát idióta vagy


Lényeg a lényeg mindenképp idióta vgay és full éretlen egy kapcsolathoz ...

2012. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem 13 vagy, akkor lehetne annyi érzelmi intelligenciád,hogy tudnád, hogy a játszmázás nem párkapcsolatba való. Hol itt a hitelesség ha ilyeneken agyalsz?? 24F
2012. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 13 eves, se nem 30..elso kapcsolatom s tehetetlen vagyok, nem tudom, hogy ilyen szitukban mit kell tenni.Senki sem az ujjabol szopta ki.
2012. nov. 25. 10:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Pl megmondanád a srácnak, hogy: figyelj nekem kicsit rosszul esett, hogy azt mondtad, nem baj, hogy nem leszek fenn msn-en. 24F
2012. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valai ilyesmire gondoltam, és nem leszúrása:)
2012. nov. 25. 10:30
 8/13 anonim ***** válasza:
De ez miért esik rosszul? "Nem baj, akkor majd máskor beszélünk." Neked sértő, ha nem akar a nyakadon lihegni? Vagy nem igazán értem, mi a probléma.
2012. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Áááá..de nem úgy irta, hogy "Nem baj drágám, majd besyélünk máskor" hanem "Nem is baj.." mitha, már örülne, hogy hát nemis baj, hgy végre békén hagyom.S ha viccnek is szánta, tudta, jól, hgy nem olyn lelki állapotba vagyok, hogy értsem a viccet.
2012. nov. 25. 10:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, akkor csak félreértettem az előbb, kicsit elgépelted a kérdésben. Szerintem ettől függetlenül ne húzd az agyát, legközelebb, ha beszéltek, kérdezd meg tőle, hogy miért mondtad ezt. Ne légy támadó, mert lehet, hogy nem akart rosszat írni, csak kérdezd meg, miért írta, hogy nem is baj, ha nem lépsz fel. Bár lehet, hogy ezt este lett volna jobb megbeszélni, de lehet, hogy csak neki is dolga van reggel, és ha nem vagy fent msn-en, akkor tud azzal foglalkozni.
2012. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!